Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Kompleksowa obsługa pojazdów użytkowych

Ocena: 0
6605
Tylko firmy zajmujące się kompleksową obsługą pojazdów użytkowych oraz serwisem pojazdów specjalistycznych, mające niezbędne autoryzacje producenckie, są w stanie zrealizować każde zlecenie. Doświadczeni pracownicy, nowoczesny sprzęt i bogata oferta promocyjna są niezbędnymi czynnikami dla uzyskania satysfakcji klienta z dokonanego przeglądu czy naprawy.

Fot. Remo-Car

Remo-Car to serwis pojazdów ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep, przyczep oraz specjalistycznych pojazdów budowlanych, samowyładowczych i niskopodwoziowych. Autoryzacje na naprawy pojazdów Nooteboom oraz Feber gwarantują profesjonalne wykonanie usługi, a dystrybucja produktów smarnych Shell potwierdza wykorzystywanie przez ten serwis najlepszych materiałów.

Wieloletnie doświadczenie, najwyższej jakości sprzęt, szkolenia i wykwalifikowany personel pozwoliły firmie rozwinąć skrzydła i stać się jednym z największych serwisów kompleksowej obsługi pojazdów w kraju. Usługi, jakie wchodzą w skład oferty dla pojazdów budowlanych to wszelkiego rodzaju naprawy bieżące pojazdów samowyładowczych i niskopodwoziowych m.in.: serwis układów hamulcowych, pneumatycznych, skrętu osi, systemów zawieszenia, a także naprawy ślusarskie i spawalnicze. Na miejscu można również wykonać naprawy blacharsko-lakiernicze w 3-strefowej lakierni wraz z prostowaniem ram i kabin.


Remo-Car serwisuje również pojazdy niskopodwoziowe
Fot. Remo-Car


Dwuzmianowy system pracy pozwala na szybkie wykonanie nawet nietypowej naprawy, z dotrzymaniem terminu zakończenia usługi. Serwis posiada specjalistyczny sprzęt w wersji przemysłowej, przystosowany do ciągłej pracy, dzięki czemu minimalizowany jest czas i maksymalizowana jakość wykonania.

Doświadczenie w naprawach hydrauliki i pneumatyki pozwala rozwiać wiele wątpliwości i umożliwia sprawne wykonanie naprawy.

Remo-Car wykonuje również usługi ustawiania zbieżności w pojazdach wieloosiowych i specjalistycznych, co jest odpowiedzią na oczekiwania klientów z branży budowlanej, eksploatujących pojazdy niskopodwoziowe.

Suwnica, w jaką wyposażona jest hala serwisowa, pozwala na szybkie zdjęcie muldy pojazdu samowyładowczego, obracanie nią w dowolnym pożądanym kierunku, co zdecydowanie zmniejsza czas wykonania usługi.


Na miejscu można dokonać napraw blacharsko--lakierniczych w 3-strefowej lakierni
Fot. Remo-Car


Wieloletnie doświadczenie w naprawach pojazdów specjalistycznych i wykonywanie przeróbek tych pojazdów przyczyniło się do upowszechnienia strategii elastyczności firmy. Wiele z wykonywanych usług, odbywa się na specjalne życzenie. Remo-Car prowadzi również serwis wyjazdowy z pojazdem niskopodwoziowym do dyspozycji.

Dowodem zaufania do Remo-Car są liczne autoryzacje m.in. Feber, Nooteboom, MAN oraz producentów wszystkich podzespołów wykorzystywanych w pojazdach ciężarowych, specjalistycznych oraz naczepach.

Źródło: Forum Budowlane, nr 11 (174) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: