Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Jeden serwis dla wszystkich maszyn

Ocena: 0
2152
Użytkownicy maszyn i pojazdów stosowanych w budownictwie niejednokrotnie borykają się ze znalezieniem odpowiedniej firmy serwisowej, która mogłaby zapewnić profesjonalną obsługę. Wydaje im się, że z powodu różnorodności typów i marek maszyn jakie posiadają nie jest to możliwe. Są jednak w błędzie.Rys. Dana Holding Corporation

Od kilkunastu lat jest obecna na polskim rynku legnicka firma IOW
SERVICE, która kompleksowo obsługuje firmy w zakresie serwisu i sprzedaży części zamiennych dla maszyn. Przedmiotem serwisu są mosty napędowe, zmienniki i skrzynie biegów oraz układy sterowania. IOW SERVICE serwisuje maszyny wszystkich producentów na świecie, gdzie są zastosowane produkty firm, których legnicka firma jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

IOW SERVICE jest autoryzowanym centrum serwisowym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce dla układów napędowych firmy Dana Spicer Drivetrain Products. Są to układy napędowe oznaczone jako produkty marki: Clark, Hurth, Clark-Hurth, Spicer, Sige, Comaxle, Kirkstall i Eaton. Oferta obejmuje również podzespoły firm Kessler i Rockwell. IOW SERVICE zapewnia oryginalne części zamienne oraz posiada autoryzację na wykonywanie bezpłatnych napraw gwarancyjnych i remonty pogwarancyjne. Autoryzacja obejmuje również produkcję nowych podzespołów napędowych do odbudowy maszyn. Na wszystkie wyremontowane podzespoły i części zamienne udzielana jest pełna gwarancja producenta. Każdy podzespół napędowy zostaje poddany testom na nowoczesnym stanowisku badawczym wyposażonym w komputerowy system diagnostyczny.

IOW SERVICE w zakresie układów napędowych serwisuje następujące rodzaje maszyn: koparki kołowe, ładowarki, walce ogumione, równiarki, zgarniarki, koparkoładowarki, podnośniki teleskopowe, podnośniki nożycowe, wózki widłowe, dźwigi i żurawie kołowe, wozidła, wiertnice, betoniarki kołowe. Natomiast nie sposób wymienić wszystkich producentów na świecie, którzy stosują w swoich maszynach podzespoły napędowe reprezentowanych przez IOW SERVICE firm.

Wszystkie produkty oferowane przez IOW SERVICE mają zapewnioną gwarancję najniższej ceny w Polsce. Wynika to z tego, że wszystkie części i podzespoły dostarczane są bezpośrednio od producentów z pominięciem pośredników. Natomiast oryginalność produktów gwarantuje ich doskonałe działanie oraz bardzo długą żywotność.

Źródło: Forum Budowlane, nr 9 (172) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: