Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Torus

Ocena: 0
10645
Przedsiębiorstwo Handlowe Torus M. Jeleń Spółka Jawna specjalizuje się w sprzedaży produktów i usług związanych z branżą oponiarską.

W magazynach firmy Torus do dyspozycji klientów pozostaje stale ponad 250 sztuk opon wielkogabarytowych
Fot. Torus


Przedsiębiorstwo Handlowe Torus M. Jeleń Spółka Jawna specjalizuje się w sprzedaży produktów i usług związanych z branżą oponiarską. Działa w oparciu o System Zarządzania Jakością – ISO 9001:2008.

Dystrybucja opon odbywa się na terenie całego kraju z siedziby firmy w Krakowie, ale Torus posiada również punkt serwisowy w Strzegomiu na Dolnym Śląsku. W magazynie tego oddziału firma utrzymuje wysokie stany towarowe najbardziej popularnych rozmiarów opon. Są to wyroby firm: Michelin, Bridgestone, Solideal, Magna, Belshina. Do dyspozycji odbiorców jest stale ponad 250 szt. opon wielkogabarytowych, co pozwala na zminimalizowanie czasu dostawy w dowolne miejsce w Polsce do 24 godz. Torus dostarcza ogumienie kilkoma kanałami dystrybucyjnymi. Najczęściej jest to wysyłka firmą kurierską, ale nierzadko dostawa odbywa się własnym transportem.

Torus świadczy także usługi w zakresie: doboru ogumienia, montażu opon w miejscu postoju maszyny, napełniania kół płynem obciążającym – solanką, profesjonalnych napraw technologią TIP; napełniania kół elastomerem. Serwis obejmuje również opony przemysłowe małogabarytowe do wózków widłowych.

Obsługa posprzedażna w miejscu postoju maszyny obejmuje monitoring stanu opon i procesu zużycia. Prowadzony jest także odbiór zużytych opon, wraz z wydaniem karty przekazania odpadu.

Źródło: Forum Budowlane, nr 3 (166) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: