Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów
MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o.

Adres: Al.Katowicka 9, Wolica
05-830 Nadarzyn
woj. mazowieckie
WWW: http://www.truck.man.eu/pl
Telefon: (022) 738 69 00
Produkty Opis Liczba wyświetleń: 2683
MAN Truck & Bus Polska

Firma MAN Truck & Bus Polska jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Poza sprzedażą pojazdów ciężarowych oraz autobusów marki MAN i Neoplan, oferuje również obsługę posprzedażną – naprawy, przeglądy, sprzedaż oryginalnych części zamiennych, a także kontrakty serwisowe, usługę assistance Mobile 24, system zarządzania flotą MAN Telematics®, jak również, w ramach oferty Akademii MAN, szkolenia techniczne dla mechaników oraz trening jazdy ekonomicznej MAN ProfiDrive® dla kierowców.

MAN Truck & Bus Polska działa na terenie całego kraju. Siedziba główna firmy znajduje się w Wolicy koło Warszawy, gdzie zlokalizowany jest jeden z 7 głównych oddziałów, tzw. Truck & Bus Center. Pozostałe mieszczą się w: Małopolu koło Radzymina, Sadach koło Poznania, Czeladzi, Gdańsku, Nowej Wsi Wrocławskiej oraz w Modlnicy koło Krakowa. Sieć serwisowa to 7 własnych i 23 serwisy partnerskie.

W Polsce zlokalizowane są jeszcze 3 inne spółki należące do MAN Truck & Bus AG. MAN Bus od ponad 15 lat zajmuje się produkcją niskopodłogowych autobusów miejskich MAN Lion’s City z napędem konwencjonalnym, hybrydowym oraz na gaz ziemny. Podwozia i szkielety autobusów powstają w fabryce w Starachowicach, natomiast montaż końcowy oraz odbiór pojazdów ma miejsce w zakładach w Sadach pod Poznaniem. Zakłady te to Centrum Kompetencyjne Produkcji Niskopodłogowych Autobusów Miejskich.

W Starachowicach produkowane są również szkielety autobusów turystycznych marki Neoplan, których montaż końcowy odbywa się w Plauen w Niemczech. MAN Bus od wielu lat jest największym producentem autobusów w Polsce. W Poznaniu zlokalizowano również MAN Accounting Center, zajmujące się procesami finansowymi i księgowymi większości spółek należących do MAN na całym świecie.

W podkrakowskich Niepołomicach od 7 lat działa spółka MAN Trucks, produkująca pojazdy ciężarowe klasy ciężkiej. Jest to jedna z najnowocześniejszych montowni ciężarówek na świecie. Powstające tam pojazdy trafiają do klientów w całej Europie.


Usługi oraz częściMAN Solutions – indywidualne łączenie usług

Konkurencja w międzynarodowym biznesie transportowym nacechowana jest rosnącymi oczekiwaniami oraz coraz intensywniejszą presją ograniczania kosztów. Ten, kto chce dzisiaj odnieść sukces, potrzebuje nie tylko mocnych, niezawodnych i ekonomicznych pojazdów, ale również profesjonalnego partnera, oferującego optymalny pakiet usług.

MAN Solutions oferuje nawet więcej! Naszym celem jest zmaksymalizowanie Państwa korzyści. Dzięki zręcznemu połączeniu i inteligentnemu dostosowaniu istotnych dla Państwa usług możliwe jest uzyskanie dużych korzyści. Wiadomo bowiem, że „całość jest czymś więcej, niż tylko sumą części”!

 

 

 


 

 

 

Kontakt
MAN Truck & Bus Polska Sp.z o.o.
al. Katowicka 9, Wolica
05-830 Nadarzyn
Tel.: +48 22 738 69 00
MAN Bus Sp.z o.o.
Oddział Starachowice
ul. 1 Maja 12
27-200 Starachowice
Tel.: +48 41 273 41 10
MAN Trucks Sp. z o.o.
ul. Rudolfa Diesla 1
32-005 Niepołomice
Tel.: +48 12 253 30 00
MAN Accounting Center Sp. z o. o.
ul. Kolorowa 6
60-198 Poznań
Tel.: 61 886 70 00
MAN Bus Sp. z o.o.
Oddział Sady
ul. Poznańska 4, Sady
62-080 Tarnowo Podgórne
Tel.: +48 61 891 43 00