O nas

FORUM BUDOWLANE to fachowy portal przeznaczony dla wykonawcy i inwestora budowlanego, jest odzwierciedleniem miesięcznika o tym samym tytule, ukazującego się od 1996 roku w nakładzie ok 10 tyś egz. Stanowi nieocenione źródło informacji dla kadry zarządzającej podmiotów działających na rynku budowlanym.

W FORUM BUDOWLANYM szeroko prezentowane są przede wszystkim tematy związane z maszynami, narzędziami i sprzętem stosowanym w budownictwie. Nie brakuje również informacji o aktualnych wydarzeniach, targach i nowościach.

Redakcja bierze udział w branżowych targach, patronuje najważniejszym wydarzeniom na polskiej scenie branży budowlanej, opisuje szkolenia i stara się być wszędzie tam, gdzie dzieją się rzeczy ważne dla polskiego budownictwa. Obejmuje swym patronatem ciekawe i rozwijające przedsięwzięcia, konkursy i konferencje. Wspiera nowe inicjatywy propagując właściwe podejście do profesjonalizmu w branży budowlanej. Chętnie współpracuje w ramach organizacji szkoleń i wspierania czytelnictwa wśród aktualnych i przyszłych kadr budowlanych.

W stałych działach, które są odpowiednikami działów wersji drukowanej umieszczane są artykuły oraz informacje pochodzące z miesięcznika. Istnieje również archiwum, zawierające opublikowane dotychczas artykuły.

Na stronie jest także możliwość zamówienia numeru poglądowego miesięcznika oraz prenumeraty. Ci, którzy chcą wiedzieć wcześniej co będzie zawierało najnowsze wydanie FORUM BUDOWLANEGO mogą zamówić bezpłatny Newsletter.

Oprócz tego strona wyposażona jest w branżowe katalogi, w których będzie można znaleźć zarówno maszyny, narzędzia, urządzenia jak również kontakt do firm działających w branży. W dziale Filmy będziemy zamieszczać ciekawe reportaże i filmy z realizacji budów i nie tylko.

Zapraszamy do lektury naszego miesięcznika oraz częstego odwiedzania naszej strony.


Redakcja FORUM BUDOWLANE

 

PODZIEL SIĘ:


- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ