Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Zakład produkcji Opakowań Tarnopak Sp z o.o.

Ocena: 0
1912
Zakład Produkcji Opakowań Tarnopak Sp z o.o. z Jasła jest zakładem zajmującym się produkcją opakowań z tektury, metalu, drewna oraz połączenia tych materiałów. W swojej ofercie firma posiada szeroką gamę produktów począwszy od bębnów tekturowych obręczowych i bezobręczowych poprzez hoboki i bębny metalowe, tuleje tekturowe, szalunkowe tuleje tekturowe, szpule nawojowe; do opakowań stanowiących połączenie metalu, tektury i drewna.
W swojej ofercie firma Tarnopak posiada m. in. znane i stosowane od kilkudziesięciu lat, tekturowe szalunki jednorazowego użytku. Zyskują one powszechna akceptacje i znajdują coraz szersze zastosowanie na naszym rynku. Zarówno  w budownictwie użyteczności publicznej jak i mieszkaniowym, przy wznoszeniu dużych, monumentalnych budowli, a także domków jednorodzinnych czy altan ogrodowych. Okrągłe kolumny, wykorzystywane jako elementy nośne czy też tylko jako elementy dekoracyjne, są chętnie stosowanymi przez projektantów rozwiązaniami.

Zastosowanie tekturowego szalunku jednorazowego użytku znacznie ułatwia i przyspiesza wykonywanie okrągłych kolumn. Szalunek jest lekki i do jego ustawienia nie jest potrzebny dźwig czy podnośnik. Dowolna długość szalunku umożliwia jednorazowe zabetonowanie całej kolumny.
Szalunki tekturowe to tuleje wykonane z wielu warstw tektury sklejanej pod wysokim ciśnieniem, impregnowane i wyłożone wewnątrz warstwą specjalnego antyadhezyjnego papieru.

W ciągłej sprzedaży dostępne są szalunkowe formy tekturowe o średnicach: 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450, 500, 600, 700 oraz 800 mm,  o długościach: 2, 2,5, 3, 3,5, 4 m.

Na zamówienie istnieje możliwość wykonania szalunków w innych średnicach i długościach.

Tarnopak, jako firma z wieloletnim doświadczeniem, działa w oparciu o system zarządzania jakością oraz system zarządzania środowiskowego, a jakość wyrobu potwierdzona została przyznaniem pierwszego w Polsce certyfikatu bezpieczeństwa dla szalunkowych form tekturowych.

Zapraszamy do współpracy

Zakład Produkcji Opakowań Tarnopak Sp. z o.o.
38-200 Jasło
ul. Mickiewicza 108
tel.: +48 13 491 50 75
e-mail: biuro@tarnopak.pl
www.tarnopak.pl


Galeria produktów:


Szalunki ZPO Tarnopak użyte do budowy kolumn na farmie solarnej w Zeitz (Niemcy)

Fot. Agata WitusikTypowym zastosowaniem szalunków ZPO Tarnopak są kolumny o różnej średnicy i wysokości
Fot. Reinhard SträßnerBębny metalowe
Fot. ZPO TarnopakBębny tekturowe obręczowe
Fot. ZPO Tarnopak
Szalunki ZPO Tarnopak mogą być wykorzystane m.in. do wykonywania kolumn o przekroju kołowym, różnej średnicy i długości
Rys. ZPO Tarnopak

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: