Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

XI edycja konkursu Platynowe Wiertło

Ocena: 0
4244
Platynowe Wiertło to konkurs, który na stałe wpisał się w kalendarz prestiżowych wydarzeń budowlanych w Polsce.

Podczas konferencji prasowej, 31 maja br. firma Bosch oficjalnie rozpoczęła XVI edycję konkursu. Nagrody, za najlepszy obiekt budowlany, przyznawane są w pięciu kategoriach: budownictwo mieszkaniowe, budownictwo użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, przebudowy i modernizacje oraz obiekty inżynieryjne. Głównym celem konkursu jest wspieranie i promowanie najlepszych wykonawców na rynku polskim.

Do rywalizacji o nagrodę, która jest świadectwem standardów najwyższej jakości, mogą stanąć wszystkie firmy budowlane działające na rynku polskim: małe i duże, o długiej tradycji i działające od niedawna, polskie i zagraniczne. Platynowe Wiertło wszystkim daje równe szanse. Nagroda przyznawana jest również architektowi nagrodzonego obiektu. Obiekty mogą być zgłoszone przez głównego wykonawcę, inwestora lub architekta. W rywalizacji mogą wziąć udział firmy budowlane działające na rynku polskim. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Niezależne jury, złożone z inżynierów i architektów nagradza obiekty, które wyróżniają się jakością wykonania, jakością projektowania oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych materiałów i technologii. Pod uwagę brana jest również terminowość realizacji i dobre tempo budowy, a także uwzględnienie rozwiązań energooszczędnych i ekologicznych.

Wyróżnienie w konkursie zapewnia nie tylko nagrody rzeczowe, lecz przede wszystkim prestiż i potwierdzenie najwyższej jakości usług. W czasach silnej konkurencji takie wyróżnienie jest znaczącą referencją przy pozyskiwaniu nowych kontraktów.

Do tegorocznej, XVI edycji, mogą być zgłaszane obiekty ukończone i oddane do użytkowania między 1 września 2010 r. a 30 września 2011 r. Zgłoszenia będą przyjmowane do końca października 2011. Wyniki XVI edycji zostaną ogłoszone na początku 2012 roku. Dodatkowe informacje oraz ankietę zgłoszeniową można znaleźć na stronie www.platynowewiertlo.pl

Źródło: Forum Budowlane, nr 7 (182) 2011
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: