Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Volvo Truck Center w Kielcach

Ocena: 0
2374
Druga połowa ubiegłego roku była okresem szczególnie intensywnego rozwoju sieci dealersko-serwisowej Volvo Trucks w Polsce w odniesieniu do własnej sieci Volvo Truck Center. W okresie od sierpnia do grudnia 2012 r. uruchomione zostały cztery nowe punkty Volvo Truck Center.
8 lutego br. odbyła się uroczysta inauguracja działalności punktu w Kielcach, który świadczy usługi już od sierpnia 2012 roku.

Siedziba nowego punktu sprzedaży i serwisu Volvo Truck Center Polska oraz nowego oddziału Volvo Maszyny Budowlane Polska w Kielcach
Fot. Volvo


Nowy punkt serwisowy Volvo Truck Center w Kielcach oferuje szeroki wachlarz usług, świadczonych w zakresie obsługi serwisowej samochodów ciężarowych i autobusów Volvo oraz sprzedaży oryginalnych części zamiennych Volvo.

W oficjalnej inauguracji działalności obiektu, oprócz przedstawicieli Volvo, uczestniczyli również licznie zgromadzeni goście, a wśród nich klienci, przedstawiciele lokalnych władz i partnerzy biznesowi.

Punkt w Kielcach to jeden z dwunastu punktów Volvo Truck Center w Polsce oraz jeden z czterech uruchomionych w ubiegłym roku – pozostałe trzy nowe punkty zlokalizowane są w Suwałkach, Ostrołęce i Białej Podlaskiej. Obok dwunastu punktów Volvo Truck Center, w Polsce działa obecnie 19 autoryzowanych punktów serwisu i sprzedaży oryginalnych części zamiennych, co łącznie daje liczbę 31 punktów serwisowych.

W Volvo Truck Center w Kielcach znajduje się również jeden z 22 punktów sprzedaży samochodów ciężarowych Volvo, jakie w chwili obecnej funkcjonują na terenie Polski.

Nowy punkt posiada dogodną lokalizację w miejscowości Sitkówka Nowiny – na południowy zachód od Kielc, w odległości ok. 1 km od drogi 762, znajdującej się w sąsiedztwie trasy S7.

Punkt Volvo w Kielcach jest również nowym oddziałem firmy Volvo Maszyny Budowlane Polska.

Forum Budowlane, nr 3 (202) 2013
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: