Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Uniwersalna frezarka

Ocena: 0
2050

Frezarka MB-R500 z głowicą o średnicy 500 mm jest najmniejszą wśród produktów MB Crusher, ale za to z największą liczbą akcesoriów

Fot. MB Crusher

MB-R500 to najnowsza frezarka wprowadzona na rynek przez firmę MB Crusher, zaprezentowana po raz pierwszy na targach Intermat w Paryżu. Jest prosta w obsłudze i ułatwia pracę w szczególności tam, gdzie wymagana jest znaczna precyzja. Frezuje materiały szczególnie odporne i wytrzymałe, np. rozdrobnione skały, materiały miękkie, takie jak asfalt. Można ją wykorzystać do precyzyjnego wykonywania wykopów przy układaniu rur, a także szybkiej i dokładnej regulacji brzegów rzek. Z powodzeniem sprawdza się w centrach miast, gdzie pożądane są mniejsze drgania i hałas. Z powodzeniem może być stosowana do frezowania wgłębnego i jest niezbędna przy prowadzeniu prac drogowych.

Frezarka MB-R500 ma głowicę o średnicy 500 mm i jest najmniejszą wśród produktów MB Crusher. Waży zaledwie 300 kg. Przeznaczona jest do montażu na mini– i midikoparkach o nośności od 3 do 12 t, na miniładowarkach i koparkoładowarkach o nośności od 3 do 8 t. Zaleta frezarki jest możliwość wymiany bębna na budowie w czasie krótszym niż jedna godzina, bez konieczności przewożenia całości do specjalistycznego serwisu.

Źródło: Forum Budowlane, nr 7 (266) 2018

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: