Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Targi BUDMA 2016

Ocena: 0
3104
Znamy termin przyszłorocznego spotkania branży budowlanej w Poznaniu! Kolejna, jubileuszowa odsłona Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA odbędzie się od 2 do 5 lutego 2016 roku, pod hasłem INSPIRACJE * WIEDZA * BIZNES.
Po dwóch wiosennych edycjach BUDMA odbędzie w terminie wcześniejszym. Skąd taka decyzja?

"Przeprowadziliśmy wiele rozmów oraz szczegółowe badania wśród gości, którzy odwiedzili targi nie tylko w tym roku, ale także poprzednich  latach - mówi Dariusz Muślewski, dyrektor targów BUDMA. "Z tych rozmów i analizy zebranych informacji wynika, że bardziej dogodnym terminem targów jest data wcześniejsza (szczególnie dla firm wykonawczych i fachowców). Aż 69% klientów, którzy odwiedzali targi we wcześniejszych latach, a nie pojawili się w poprzednim i bieżącym, wskazało luty jako idealny na to, aby znaleźli czas na spotkania z producentami. Baczna obserwacja rynku, rozmowy z wystawcami i partnerami targów oraz wymienionymi wcześniej zwiedzającymi, dały efekt w postaci BUDMY właśnie w lutym".

Wcześniejsze rozpoczęcie jednych z najważniejszych targów w naszym kraju, skierowanych do branży budowlanej, z całą pewnością pozwoli na zapoznanie się z ofertą producentów i dystrybutorów jeszcze w okresie poprzedzającym rozpoczęcie prac remontowych i budowlanych.  Jak co roku będzie można liczyć na prezentację szerokiej gamy nowości rynkowych. 

"Zdecydowana większość wystawców z pewnością przygotuje nową ofertę produktową, a lutowa odsłona BUDMY pozwoli zapoznać się z najnowszymi propozycjami i rozwiązaniami, które będzie można zastosować niejako "z marszu" przy planowanych inwestycjach czy remontach. Dla wielu producentów będzie okazją do pierwszych ocen klientów, często zanim jeszcze produkt trafi do masowej sprzedaży" - podkreśla Dariusz Muślewski. "Kontynuować będziemy też Klub Premier BUDMA, a więc prezentację produktów, które zostaną wprowadzone na rynek podczas lub krótko po targach BUDMA. Odwiedzając targi będziemy mieć zatem okazję do zakupu i zastosowania nowych rozwiązań i technologii zdecydowanie szybciej niż konkurencja."

BUDMA 2016 będzie również miejscem wymiany doświadczeń, pozyskania specjalistycznej wiedzy, a przede wszystkim spotkań, podtrzymywania doskonałych relacji z klientami i pozyskiwania nowych kontaktów biznesowych. Doskonałą okazją do tych ostatnich będzie uczestnictwo m.in. w programie HOSTED BUYERS, dzięki któremu w Poznaniu kolejny raz pojawią się przedstawiciele największych grup zakupowych z całego świata. Przygotowywanych jest również szereg projektów, dzięki którym będzie można zaprezentować swoje propozycje produktowe i ofertę ścisłej grupie zwiedzających. Tu warto podkreślić "odświeżoną" w przyszłym roku formułę projektu Strada di Architettura.

"Idea projektu Strada di Architettura pozostaje niezmienna. To prezentacja w szczególny sposób produktów i rozwiązań, które mają zainspirować głównie architektów i projektantów swoim unikatowym designem, ale też funkcjonalnością i jakością". - mówi Violetta Pastwa, koordynator projektu - "Zmieni się natomiast sposób w jaki będziemy prezentować te produkty szerokiemu gronu zwiedzających targi BUDMA" - podkreśla.

Planowane jest także poszerzenie oferty Strefy Testów, dzięki której w łatwy sposób będzie można zaprezentować najważniejsze cechy produktu i najlepsze sposoby jego stosowania. Oczywiście nie zabraknie takich atrakcji jak spotkania z gwiazdą światowej architektury, możliwości udziału w wielu konferencjach, debatach i seminariach z udziałem autorytetów branży budowlanej, czy też możliwości podziwiania najlepszych specjalistów w naszym kraju (i nie tylko) podczas pokazów, turniejów i mistrzostw. Warto zatem już dzisiaj zapisać datę 2-5 luty 2016 r. w kalendarzu obowiązkowych wydarzeń, na których po prostu trzeba być.

W tym samym czasie, w Poznaniu, będziemy mieli okazję podziwiać najnowsze propozycje branży kominkowej. Jak co dwa lata jeden z pawilonów wystawienniczych MTP zapłonie żywym ogniem, prezentując w niecodzienny i efektowny sposób pełnię możliwości branży podczas Targów Branży Kominkowej - KOMINKI.  Szczegółowych informacji na temat przyszłorocznej edycji targów BUDMA, a także możliwości udziału, zarówno w samych targach jak i wydarzeniach towarzyszących, uzyskamy u organizatorów targów. www.budma.pl.

Źródło i zdjęcie: MTP
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ