Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Sześćsetny DAF dla firmy Regesta

Ocena: 0
3249

28 marca do grupy pojazdów z logiem Regesty dołączyło kolejne 25 ciągników DAF XF 460 FT SSC Low Deck – w tym sześćsetny już pojazd tej marki we flocie firmy. Uroczystość przekazania pierwszej partii ze 100 zamówionych ciągników DAF XF Euro 6 odbyła się w podkrakowskich Mogilanach, w siedzibie autoryzowanego dealera DAF Firmy Wanicki.

Od lewej: Mariusz Piszczek – National Sales Manager DAF Trucks Polska Sp. z o.o., Maciej Taniewski – dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska Sp. z o.o., Rafał Kwiecień – prezes zarządu Regesta S.A., Renaud Dehillotte – European Sales Director DAF Trucks NV., Michał Dąbrowski – dyrektor zarządzający PACCAR Financial Polska Sp. z o.o.
Fot. DAF

Na ręce Rafała Kwietnia – prezesa zarządu Regesta S.A. – kluczyki do nowych 25 pojazdów marki DAF przekazał Renaud Dehillotte – European Sales Director DAF Trucks NV oraz Wiesław Wanicki – właściciel i założyciel firmy Wanicki. Jednym z odebranych ciągników jest sześćsetny samochód marki DAF zakupiony przez Regesta.

Zakupione ciągniki w wersji Super Space Cab zostały dostarczone w firmowym, czerwonym kolorze Regesty. Wszystkie wyposażone zostały w oszczędny silnik Paccar MX-13 o mocy 460 KM oraz hamulec silnikowy MX Engine Brake i zautomatyzowaną skrzynię biegów AS Tronic. Kabiny 460-konnych ciągników wyposażone zostały w specjalne fotele dla kierowcy Luxury Air. Użytkowanie pojazdów sfinansowane zostało przez fabryczną spółkę DAF – Paccar Financial Polska na zasadzie wynajmu wraz z kontraktem serwisowym DAF Multisupport eXtra Care.

Regesta to firma z ponad 20-letnią tradycją specjalizująca się w transporcie stali na wymagające rynki Europy Zachodniej. Powstała w 1995 roku, a z marką DAF i firmą Wanicki współpracuje już od ponad dekady. Pierwszym DAF-em, który dołączył do floty firmy z Pińczowa, był czerwony ciągnik siodłowy FT XF 430 Euro 3. Transport stali realizowany jest w dużej mierze z wykorzystaniem pojazdów marki DAF, które stanowią zdecydowaną większość floty.

Źródło: DAF Trucks Polska

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -