Strona główna | AktualnościSześćsetny DAF dla firmy Regesta

Sześćsetny DAF dla firmy Regesta

28 marca do grupy pojazdów z logiem Regesty dołączyło kolejne 25 ciągników DAF XF 460 FT SSC Low Deck – w tym sześćsetny już pojazd tej marki we flocie firmy. Uroczystość przekazania pierwszej partii ze 100 zamówionych ciągników DAF XF Euro 6 odbyła się w podkrakowskich Mogilanach, w siedzibie autoryzowanego dealera DAF Firmy Wanicki.

Od lewej: Mariusz Piszczek – National Sales Manager DAF Trucks Polska Sp. z o.o., Maciej Taniewski – dyrektor zarządzający DAF Trucks Polska Sp. z o.o., Rafał Kwiecień – prezes zarządu Regesta S.A., Renaud Dehillotte – European Sales Director DAF Trucks NV., Michał Dąbrowski – dyrektor zarządzający PACCAR Financial Polska Sp. z o.o.
Fot. DAF

Na ręce Rafała Kwietnia – prezesa zarządu Regesta S.A. – kluczyki do nowych 25 pojazdów marki DAF przekazał Renaud Dehillotte – European Sales Director DAF Trucks NV oraz Wiesław Wanicki – właściciel i założyciel firmy Wanicki. Jednym z odebranych ciągników jest sześćsetny samochód marki DAF zakupiony przez Regesta.

Zakupione ciągniki w wersji Super Space Cab zostały dostarczone w firmowym, czerwonym kolorze Regesty. Wszystkie wyposażone zostały w oszczędny silnik Paccar MX-13 o mocy 460 KM oraz hamulec silnikowy MX Engine Brake i zautomatyzowaną skrzynię biegów AS Tronic. Kabiny 460-konnych ciągników wyposażone zostały w specjalne fotele dla kierowcy Luxury Air. Użytkowanie pojazdów sfinansowane zostało przez fabryczną spółkę DAF – Paccar Financial Polska na zasadzie wynajmu wraz z kontraktem serwisowym DAF Multisupport eXtra Care.

Regesta to firma z ponad 20-letnią tradycją specjalizująca się w transporcie stali na wymagające rynki Europy Zachodniej. Powstała w 1995 roku, a z marką DAF i firmą Wanicki współpracuje już od ponad dekady. Pierwszym DAF-em, który dołączył do floty firmy z Pińczowa, był czerwony ciągnik siodłowy FT XF 430 Euro 3. Transport stali realizowany jest w dużej mierze z wykorzystaniem pojazdów marki DAF, które stanowią zdecydowaną większość floty.

Źródło: DAF Trucks Polska

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY