Strona główna | AktualnościScania dla branży budowlanej

Scania dla branży budowlanej

Są wytrzymałe, eleganckie i zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom transportowym. 4 września swoją premierę będzie miała gama nowych pojazdów budowlanych Scania. Relację na żywo z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie nextgenscania.com od godz. 18:30.

Premiera nowej gamy pojazdów budowlanych Scania  już 4 września
Fot. Scania

W ciągu najbliższych dni w sieci oraz w serwisach społecznościowych będą ujawniane kolejne informacje na temat zbliżającej się premiery.

„Scania ma rzesze sympatyków wśród klientów, kierowców i fanów na całym świecie, dlatego zapraszamy ich wszystkich, aby towarzyszyli nam podczas tego ważnego wydarzenia” – komentuje Erik Ljungberg, wiceprezes ds. relacji korporacyjnych. „Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu naszych fanów jest ciekawych przygotowanych przez nas nowości. Choć nie możemy pokazać wszystkiego od razu, to stopniowo będziemy ujawniać wiele ciekawych szczegółów” – dodaje.

Nowa gama pojazdów Scania przeznaczonych dla branży budowlanej tworzy nową jakość na rynku. Wiele lat prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez inżynierów Scania pozwoliło na zaprojektowanie rozwiązań odpowiednich do wielu zastosowań w segmencie budowlanym. Wszystkie zostaną ujawnione 4 września.

Podczas transmisji na żywo prowadzonej z placu budowy, pojazdy nowej gamy będą poddawane rzeczywistym testom. W tym czasie widzowie będą mogli zobaczyć je podczas typowej pracy w trudnych warunkach. Premiera pojazdów Scania przeznaczonych do branży budowlanej stanowi drugi etap w procesie wprowadzania na rynek pojazdów Scania nowej generacji. Pierwszy etap został zainicjowany prezentacją pojazdów do przewozów długodystansowych, przeprowadzoną jesienią 2016 r. w Paryżu.

Weź udział w premierze wyjątkowej gamy pojazdów Scania dla segmentu budowlanego i zobacz transmisję na żywo na stronie www lub poprzez Facebooka. Zarejestruj się na stronie nextgenscania.com, aby otrzymać przypomnienie na temat wydarzenia.

Źródło: Scania Polska

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
Wyświetlanie 5 z 1 komentarzy
  • Laguna | 05-09-2017 11:08
    Scania cieszy się ogólnie dobrą opinią więc wprowadzenie tej marki do branży budowlanej, było już tylko kwestią czasu.
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY