Strona główna | AktualnościScania dla branży budowlanej

Scania dla branży budowlanej

Są wytrzymałe, eleganckie i zaprojektowane tak, aby sprostać najbardziej wymagającym zadaniom transportowym. 4 września swoją premierę będzie miała gama nowych pojazdów budowlanych Scania. Relację na żywo z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie nextgenscania.com od godz. 18:30.

Premiera nowej gamy pojazdów budowlanych Scania  już 4 września
Fot. Scania

W ciągu najbliższych dni w sieci oraz w serwisach społecznościowych będą ujawniane kolejne informacje na temat zbliżającej się premiery.

„Scania ma rzesze sympatyków wśród klientów, kierowców i fanów na całym świecie, dlatego zapraszamy ich wszystkich, aby towarzyszyli nam podczas tego ważnego wydarzenia” – komentuje Erik Ljungberg, wiceprezes ds. relacji korporacyjnych. „Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu naszych fanów jest ciekawych przygotowanych przez nas nowości. Choć nie możemy pokazać wszystkiego od razu, to stopniowo będziemy ujawniać wiele ciekawych szczegółów” – dodaje.

Nowa gama pojazdów Scania przeznaczonych dla branży budowlanej tworzy nową jakość na rynku. Wiele lat prac badawczo-rozwojowych prowadzonych przez inżynierów Scania pozwoliło na zaprojektowanie rozwiązań odpowiednich do wielu zastosowań w segmencie budowlanym. Wszystkie zostaną ujawnione 4 września.

Podczas transmisji na żywo prowadzonej z placu budowy, pojazdy nowej gamy będą poddawane rzeczywistym testom. W tym czasie widzowie będą mogli zobaczyć je podczas typowej pracy w trudnych warunkach. Premiera pojazdów Scania przeznaczonych do branży budowlanej stanowi drugi etap w procesie wprowadzania na rynek pojazdów Scania nowej generacji. Pierwszy etap został zainicjowany prezentacją pojazdów do przewozów długodystansowych, przeprowadzoną jesienią 2016 r. w Paryżu.

Weź udział w premierze wyjątkowej gamy pojazdów Scania dla segmentu budowlanego i zobacz transmisję na żywo na stronie www lub poprzez Facebooka. Zarejestruj się na stronie nextgenscania.com, aby otrzymać przypomnienie na temat wydarzenia.

Źródło: Scania Polska

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
Wyświetlanie 5 z 1 komentarzy
  • Laguna | 05-09-2017 11:08
    Scania cieszy się ogólnie dobrą opinią więc wprowadzenie tej marki do branży budowlanej, było już tylko kwestią czasu.
TEMAT MIESIĄCA
Premiery "Na poziome 308"

Dziesiątki maszyn i setki zaproszonych gości – tak wyglądało tegoroczne spotkanie „Na poziomie 308”, które odbyło się 7 września w kopalni Piława Górna. Była to już druga edycja imprezy, pierwsza miała miejsce w 2015 roku. Organizatorami są Volvo Maszyny Budowlane Polska, Powerstone oraz Polskie Górnictwo Skalne. Przy tej okazji zaprezentowano również kilka nowości. Czytaj dalej
POLECAMY