Strona główna | AktualnościRuszyła trzecia edycja Mistrzostw Kadry BHP

Ruszyła trzecia edycja Mistrzostw Kadry BHP

24 kwietnia rozpoczęła się III edycja ogólnopolskiego konkursu skierowanego do specjalistów bhp oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe, szkolenia i vouchery na wydarzenia branżowe.

Mistrzostwa Kadry BHP są największym konkursem w Polsce popularyzującym tematykę BHP, w którym wzięło już udział ponad 1200 osób. Konkurs skierowany jest do specjalistów BHP, studentów studiów związanych z bezpieczeństwem i higieną w pracy, a także wszystkich innych osób zainteresowanych tą tematyką.

Konkursowi patronują najważniejsze instytucje państwowe i media branżowe związane z bezpieczeństwem i higieną pracy. Wśród nich znajduje się Urząd Dozoru Technicznego, Państwowa Inspekcja Pracy, Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy, Pracodawcy RP i Konfederacja Lewiatan.

Aby wziąć udział w konkursie należy wejść na stronę: http://bezpieczniwpracy.pl/mistrzostwa-kadry-bhp-2017/. Celem konkursu jest popularyzacja zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz integracja środowiska specjalistów BHP w Polsce, a także utworzenie prestiżowego rankingu specjalistów BHP.

Mistrzostwa składają się z dwóch etapów, które zostaną przeprowadzone w postaci ankiet on-line. Laureaci I etapu, 50 osób z najwyższą liczbą punktów, przechodzą do etapu II, który wyłoni laureatów konkursu.

Pierwszy etap trwa od 24 kwietnia do 12 maja 2017 roku. Najlepsi uczestnicy z pierwszego etapu po raz kolejny będą rywalizować w drugiej turze w dniach 18-21 maja 2017. 9 czerwca 2017 roku na specjalnej Gali Mistrzostw Kadry BHP poznamy zwycięzców. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe, takie jak iPhone, tablet, kamera GoPro oraz bony i vouchery na szkolenia i wydarzenia branżowe.

Zmagania uczestników oceniać będzie Komisja Konkursowa w składzie: Marek Maszewski, Dyrektor Działu Nadzoru Seka S.A., przewodniczący Komisji Konkursowej; Dr Jolanta Łodzińska, adiunkt na WNHIS w Instytucie Socjologii UKSW w Warszawie, kierownik Zakładu Pomocy i Profilaktyki Społecznej; Bartosz Kowalczyk, kierownik Projektów Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia LafargeHolcim; prof. UW dr hab. Jacek Męcina, doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan; Witold Polkowski, ekspert Pracodawców RP; Tadeusz Zając, Społeczny Doradca Prezydenta Pracodawcy RP; Maciej Jagielski, kierownik Zespołu bhp i ppoż Urzędu Dozoru Technicznego; Irena Sajkowska, główny specjalista w Departamencie Prewencji i Rehabilitacji ZUS; Artur Sobota, kierownik Sekcji Prewencji w Departamencie Prewencji i Promocji w Głównym Inspektoracie Pracy; Krystyna Świder, kierownik Centrum Edukacyjnego Centralnego Instytutu Ochrony Pracy – Państwowego Instytutu Badawczego.

Dodatkowo każdy uczestnik może wziąć udział w konkursie partnera Mistrzostw – firmy Movida - na najciekawsze case study z wdrażania i egzekucji zasad bhp. O warunkach przystąpienia do konkursu, jakie czekają na uczestników organizatorzy będą informować mailowo. Do wygrania jest m.in. voucher na udział w wybranym Forum Nowoczesne BHP 2017.

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY