Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Riwal Poland oficjalnym dealerem marki JLG

Ocena: 0
9461
Firma Riwal, specjalizująca się w branży wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, został ogłoszony jedynym i wyłącznym dystrybutorem marki JLG Industries Inc. w Polsce.

Riwal Poland, jako oficjalny dealer, będzie odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, szkolenia i serwis posprzedażowy pełnej gamy produktów marki JLG na polskim rynku. Riwal będzie obsługiwał Klientów takich jak wypożyczalnie, a także użytkowników końcowych z branży budownictwa, przemysłu oraz energetyki.

Karel Huijser, Wiceprezes JLG i Dyrektor Zarządzający Regionu Europy, Afryki i Bliskiego Wschodu komentuje: “JLG z entuzjazmem spogląda na Riwal jako partnera specjalizującego się w podestach ruchomych i ładowarkach teleskopowych, na rynku w kluczowym momencie rozwoju jakim jest Polska,
z którym mamy na swoim koncie sukces w zakresie dystrybucji w Holandii".

Norty Turner, Dyrektor Generalny Riwal dodaje: "Wewnątrz grupy Riwal, mamy bogate doświadczenie
z marką JLG w naszej flocie wynajmu i doceniamy korzyści z bycia wyłącznym dystrybutorem w Holandii od 1995 r. Nasz wysoko zmotywowany zespół w Polsce będzie w stanie intensywnie rozwijać interesy
w zakresie dystrybucji sprzętu do pracy na wysokości. Polski rynek ma ogromny potencjał, co widać po wzroście zakupu nowych urządzeń, na rynku gdzie tradycyjnie był kupowany używany sprzęt".

Źródło: Riwal
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: