Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Riwal dystrybutorem ładowarek marki Magni w Polsce

Ocena: 0
14511
Firma Riwal, specjalizująca się w branży wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, została w Polsce dystrybutorem marki Magni specjalizującej się w produkcji ładowarek teleskopowych oraz ładowarek obrotowych.

Włoska marka Magni jest producentem wyspecjalizowanym w ładowarkach teleskopowych z szeroką siecią międzynarodowych dealerów na całym świecie. Seria ładowarek Magni może pracować z różnorodnym osprzętem pozwalającym na dużą elastyczność w zakresie zastosowań.

Riwal jako dystrybutor maszyn Magni będzie odpowiedzialny za sprzedaż, marketing, szkolenia I obsługę posprzedażową na polskim rynku. Riwal będzie obsługiwał Klientów takich jak wypożyczalnie, a także użytkowników końcowych z branży budownictwa oraz przemysłu.

Norty Turner, Dyrektor Generalny Riwal dodaje: "Wewnątrz grupy Riwal, mamy bogate doświadczenie z ładowarkami teleskopowymi w naszej flocie. Z jakością i wszechstronnością marki Magni nasz zespół sprzedażowy będzie w stanie intensywnie rozwijać interesy w zakresie dystrybucji ładowarek Magni na polskim rynku".

“Uważamy, że Polska to ważny rynek w fazie wzrostu, dlatego cieszymy się, że wyspecjalizowana firma, którą jest Riwal będzie reprezentowała naszą markę", dodaje Prezes i założyciel marki Riccardo Magni.

Pierwszą maszynę marki Magni na Polskim rynku można było zobaczyć w maju na targach Maszbud Autostrada Kielce 2015. "Prezentowaliśmy model Magni RTH 5.23 Smart - ładowarka teleskopowa obrotowa o wysokości podnoszenia 23 m - spotkała się ona z największym zainteresowaniem na naszym stoisku. Wrażenie robiła wyciszona, klimatyzowana kabina w wersji standard, a także możliwość sterowania spoza kabiny, osiągi i możliwości osprzętowe marki. Po pierwszej publicznej prezentacji maszyny, która spotkała się z pozytywnym odbiorem, z entuzjazmem spoglądamy w przyszłość i będziemy pracować nad jej sukcesem w Polsce" komentuje Wojciech Lisicki, Dyrektor Zarządzający Riwal.

Źródło: Rival
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: