Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Pojazdy budowlane Scania ponownie w trasie

Ocena: 0
10102
Scania rozpoczyna kolejną edycję testów pojazdów budowlanych - Scania Test Tour 2016. Tegoroczne pokazy będą się odbywały od 31 marca do 8 kwietnia. W tym czasie ciężarówki Scania odwiedzą 6 lokalizacji. Uczestnicy testów będą mieli niepowtarzalną okazję sprawdzenia pojazdów Scania w warunkach naturalnych - testy będą odbywały się w kopalniach kruszyw budowlanych i na nieutwardzonych drogach.

Podczas Scania Test Tour zaprezentowanych zostanie 11 ciężarówek, 2-, 3- i 4-osiowych z silnikami o mocy od 360 do 520 KM i kabinami typu P, G oraz R. Nie będą to wyłącznie pojazdy budowlane, jak wywrotki czy betonomieszarka. Scania zaprezentuje również inne typy ciężarówek, stworzonych z myślą o eksploatacji w wymagających warunkach np. pojazdy dla leśnictwa jak również podwozia pod zabudowę hakową czy specjalny pojazd w konfiguracji 4x4 z zabudową skrzynia z żurawiem dla branży energetycznej.

Scania test Tour to wyjątkowa okazja żeby zapoznać się z ofertą i wypróbować pojazdy budowlane, leśne i energetyczne. Dla naszych gości przygotowaliśmy najlepsze i sprawdzone pojazdy marki Scania, które są doskonale przygotowane do pracy w trudnych warunkach. Wszystkie ciężarówki są wyposażone w silniki Euro 6 oraz skrzynie biegów ze zautomatyzowanym sterowaniem Opticruise. Pojazdy ze skrzyniami wyposażonymi w Opticruise bardzo dobrze radzą sobie na nierównej i grząskiej nawierzchni. Do wymagającego terenu polecany jest tryb Off-road, który skraca do minimum czas zmiany przełożenia i maksymalnie wykorzystuje osiągi silnika.

Scania Test Tour
to również możliwość poznania różnego rodzaju zabudów, zamontowanych na podwoziach Scania przez partnerów wydarzenia - KH-Kipper, MHS, Meiller-Kipper, Skibicki, Elbo, HMF, Hyva, FM Leżajsk, Graco oraz Wielton.

Podczas imprez będą także zaprezentowane maszyny budowlane firmy Komatsu.

Pojazdy prezentowane podczas Scania Test Tour 2016:

Źródło i zdjęcie: Scania
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: