Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Pierwszy wspólny serwis Volvo i Renault

Ocena: 0
1699
W konsekwencji wprowadzanych przez Grupę Volvo zmian w europejskiej sieci serwisowej samochodów ciężarowych oraz decyzji o częściowym utrzymaniu odrębnych sieci Volvo Trucks i Renault Trucks na rynku polskim, przy jednoczesnym założeniu funkcjonowania w Polsce, w niektórych regionach, stacji obsługi wspólnych dla obydwu marek, pierwszy taki punkt rozpoczął działalność w Młochowie.

Pierwszy w Polsce wspólny serwis Volvo Trucks i Renault Trucks w Młochowie
Fot. Volvo


Punkt Volvo & Renault Trucks Center w Młochowie świadczy usługi dla obydwu marek: Renault Trucks i Volvo Trucks. Serwis dysponuje szeroką ofertą w zakresie obsługi serwisowej zarówno samochodów ciężarowych i autobusów Volvo, jak i pojazdów ciężarowych Renault oraz zajmuje się sprzedażą oryginalnych części zamiennych dla obydwu marek.

Punkt w Młochowie zajmuje się m.in.: naprawami gwarancyjnymi i pogwarancyjnymi pojazdów ciężarowych oraz autobusów, naprawami powypadkowymi pojazdów ciężarowych, doborem i sprzedażą oryginalnych części zamiennych do samochodów ciężarowych Volvo i Renault, sprzedażą kontraktów serwisowych, naprawą i uzupełnianiem układów klimatyzacji, montażem dodatkowego wyposażenia w pojazdach ciężarowych, sprzedażą i uzupełnianiem czynnika Adblue oraz naprawą naczep.

Forum Budowlane, nr 3 (202) 2013
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: