Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Nowy zarząd HKL Baumaschinen Polska

Ocena: 0
1840
Rok 2010 rozpoczął się w firmie HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o. powołaniem nowego zarządu spółki.

Nowi członkowie zarządu HKL Baumaschinen Polska – Adam Bączyński (z lewej) i Michał Zawierzyński
Fot. HKL Baumaschinen


W zarządzie firmy zasiedli wieloletni pracownicy HKL Polska, dyrektor generalny i prokurent firmy – Adam Bączyński oraz dyrektor handlowy – Michał Zawierzyński. Obaj nowi członkowie zarządu zapowiadają, że będzie to dla wszystkich bardzo pracowity rok. Firma planuje dalszy rozwój działalności HKL w Polsce, a przede wszystkim umocnienie pozycji w segmencie wynajmu maszyn oraz urządzeń. Oferta wypożyczalni maszyn HKL wzbogaci się o wiele nowych maszyn i urządzeń budowlanych, w tym koparki gąsienicowe o wydłużonym zasięgu typu Long Reach. Wraz z poszerzeniem oferty wynajmu odpowiednio wzmacniana jest działalność serwisowa. Serwis HKL sukcesywnie doposażany jest w nowy sprzęt do diagnostyki wraz najnowocześniejszym oprogramowaniem oraz specjalistyczne narzędzia.

HKL Polska z powodzeniem kontynuuje wieloletnią, dobrą współpracę, w zakresie sprzedaży maszyn nowych, z firmami New Holland Construction, Wacker Neuson oraz Kramer. W tym roku wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów wszystkie maszyny New Holland zostaną objęte 2-letnią gwarancją.

Nie można zapomnieć o bogatej ofercie maszyn używanych. Szczególnym powodzeniem cieszą się maszyny poleasingowe, które wycofywane są z floty wynajmu. W tym roku objęte one będą 3-miesięczną gwarancją.

Wszystkie działania HKL Polska w roku 2010 będą zmierzać do podniesienia jakości świadczonych przez spółkę usług i kompleksowej, profesjonalnej obsługi polskiego klienta.

Źródło: Forum Budowlane, nr 4 (167) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: