Strona główna | AktualnościNowe Actrosy w Epo-Trans Logistic

Nowe Actrosy w Epo-Trans Logistic

10 kwietnia odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partii z puli 50 zamówionych Actrosów w 2017 roku przez Epo–Trans Logistic S.A., która w tym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności. Firma zamówiła ciągniki siodłowe Actros 1845LSnRL (Low-Liner) z komfortową kabiną kierowcy typu GigaSpace.

Dwa ciągniki siodłowe Actros 1845LSnRL (Low-Liner) z komfortową kabiną kierowcy typu GigaSpace
Fot. Mercedes-Benz

Epo–Trans Logistic jest długoletnim klientem Mercedes-Benz. Po odbiorze wszystkich zamówionych samochodów, będzie mogło pochwalić się 220 Actrosami w swojej flocie, co będzie stanowić więcej niż 75 procent wszystkich pojazdów użytkowanych przez firmę. Dodatkową okazją do świętowania jest obchodzony w tym roku jubileusz 30-lecia istnienia Epo–Trans Logistic. Na tę okoliczność Mercedes-Benz Sosnowiec zorganizował specjalne atrakcje dla swojego klienta – szkolenie na torze w Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy w Jaworznie, pierwszym tego typu ośrodku w województwie śląskim.


Symboliczny klucz przekazał dyrektor Sprzedaży Mercedes-Benz Sosnowiec Tomasz Bultrowicz, na ręce wieloletniego prezesa i założyciela Epo–Trans Logistic, Piotra Ozimka
Fot. Mercedes-Benz

Firma Epo–Trans Logistic zamówiła ciągniki siodłowe Actros 1845LSnRL (Low-Liner) z komfortową kabiną kierowcy typu GigaSpace, z silnikami najnowszej generacji, sprzężonymi ze zautomatyzowaną skrzynią biegów typu Mercedes PowerShift 3 oraz systemem Predictive Powertrain Control (PPC). Ponadto samochody zostały wyposażone w innowacyjne systemy bezpieczeństwa m.in. Active Brake Assist, Asystent utrzymania pojazdu na zadanym pasie oraz Asystent wspomagania koncentracji.

Źródło: Mercedes-Benz

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Premiery "Na poziome 308"

Dziesiątki maszyn i setki zaproszonych gości – tak wyglądało tegoroczne spotkanie „Na poziomie 308”, które odbyło się 7 września w kopalni Piława Górna. Była to już druga edycja imprezy, pierwsza miała miejsce w 2015 roku. Organizatorami są Volvo Maszyny Budowlane Polska, Powerstone oraz Polskie Górnictwo Skalne. Przy tej okazji zaprezentowano również kilka nowości. Czytaj dalej
POLECAMY