Strona główna | AktualnościNowe Actrosy w Epo-Trans Logistic

Nowe Actrosy w Epo-Trans Logistic

10 kwietnia odbyło się uroczyste przekazanie pierwszej partii z puli 50 zamówionych Actrosów w 2017 roku przez Epo–Trans Logistic S.A., która w tym roku obchodzi 30-lecie swojej działalności. Firma zamówiła ciągniki siodłowe Actros 1845LSnRL (Low-Liner) z komfortową kabiną kierowcy typu GigaSpace.

Dwa ciągniki siodłowe Actros 1845LSnRL (Low-Liner) z komfortową kabiną kierowcy typu GigaSpace
Fot. Mercedes-Benz

Epo–Trans Logistic jest długoletnim klientem Mercedes-Benz. Po odbiorze wszystkich zamówionych samochodów, będzie mogło pochwalić się 220 Actrosami w swojej flocie, co będzie stanowić więcej niż 75 procent wszystkich pojazdów użytkowanych przez firmę. Dodatkową okazją do świętowania jest obchodzony w tym roku jubileusz 30-lecia istnienia Epo–Trans Logistic. Na tę okoliczność Mercedes-Benz Sosnowiec zorganizował specjalne atrakcje dla swojego klienta – szkolenie na torze w Ośrodku Doskonalenia Technik Jazdy w Jaworznie, pierwszym tego typu ośrodku w województwie śląskim.


Symboliczny klucz przekazał dyrektor Sprzedaży Mercedes-Benz Sosnowiec Tomasz Bultrowicz, na ręce wieloletniego prezesa i założyciela Epo–Trans Logistic, Piotra Ozimka
Fot. Mercedes-Benz

Firma Epo–Trans Logistic zamówiła ciągniki siodłowe Actros 1845LSnRL (Low-Liner) z komfortową kabiną kierowcy typu GigaSpace, z silnikami najnowszej generacji, sprzężonymi ze zautomatyzowaną skrzynią biegów typu Mercedes PowerShift 3 oraz systemem Predictive Powertrain Control (PPC). Ponadto samochody zostały wyposażone w innowacyjne systemy bezpieczeństwa m.in. Active Brake Assist, Asystent utrzymania pojazdu na zadanym pasie oraz Asystent wspomagania koncentracji.

Źródło: Mercedes-Benz

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY