Strona główna | AktualnościNowa inwestycja Mercedesa-Benz

Nowa inwestycja Mercedesa-Benz

11 kwietnia w Emilianowie została zainagurowana budowa nowego punktu Mercedes-Benz Trucks. Będzie to najbardziej zaawansowany technologicznie, o największej pojemności oraz wydajności autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Polsce. Jest to już kolejna inwestycja przeprowadzana przez koncern Daimler AG na terenie naszego kraju.

Inauguracja budowy nowego serwisu Mercedes-Benz Trucks w Emilianowie, niedaleko S8. Uczestniczyli w niej m.in. Przemysław Rajewski, dyrektor zarządzający Mercedes-Benz Trucks oraz Wojciech Wilusz kierownik Serwisu Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz Warszawa
Fot. Mercedes-Benz Polska

Nowy obiekt będzie spełniać wszystkie najnowsze standardy serwisowe,
a ponad to będzie charakteryzował się wysoką wydajnością, zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, a także ma imponować swoją pojemnością. Powstanie on w Emilianowie pod Warszawą. Inwestor – Mercedes-Benz Polska oraz generalny wykonawca – IDS Bud S.A., zakończenie budowy planują na koniec 2017 roku, a przeniesienie działalności z obecnie wynajmowanego terenu przy ul. Inowłodzkiej do własnej siedziby w Emilianowie ma odbyć się na początku 2018 roku.

Jest to kolejna inwestycja koncernu Daimler AG w Polsce. W tym roku został już otwarty nowy obiekt TruckStore w Nadarzynie pod Warszawą, który zajmuje się sprzedażą używanych samochodów ciężarowych.

Źródło: Mercedes-Benz Polska

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY