Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Nowa inwestycja Mercedesa-Benz

Ocena: 0
1537

11 kwietnia w Emilianowie została zainagurowana budowa nowego punktu Mercedes-Benz Trucks. Będzie to najbardziej zaawansowany technologicznie, o największej pojemności oraz wydajności autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Polsce. Jest to już kolejna inwestycja przeprowadzana przez koncern Daimler AG na terenie naszego kraju.

Inauguracja budowy nowego serwisu Mercedes-Benz Trucks w Emilianowie, niedaleko S8. Uczestniczyli w niej m.in. Przemysław Rajewski, dyrektor zarządzający Mercedes-Benz Trucks oraz Wojciech Wilusz kierownik Serwisu Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz Warszawa
Fot. Mercedes-Benz Polska

Nowy obiekt będzie spełniać wszystkie najnowsze standardy serwisowe,
a ponad to będzie charakteryzował się wysoką wydajnością, zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, a także ma imponować swoją pojemnością. Powstanie on w Emilianowie pod Warszawą. Inwestor – Mercedes-Benz Polska oraz generalny wykonawca – IDS Bud S.A., zakończenie budowy planują na koniec 2017 roku, a przeniesienie działalności z obecnie wynajmowanego terenu przy ul. Inowłodzkiej do własnej siedziby w Emilianowie ma odbyć się na początku 2018 roku.

Jest to kolejna inwestycja koncernu Daimler AG w Polsce. W tym roku został już otwarty nowy obiekt TruckStore w Nadarzynie pod Warszawą, który zajmuje się sprzedażą używanych samochodów ciężarowych.

Źródło: Mercedes-Benz Polska

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -