Strona główna | AktualnościNowa inwestycja Mercedesa-Benz

Nowa inwestycja Mercedesa-Benz

11 kwietnia w Emilianowie została zainagurowana budowa nowego punktu Mercedes-Benz Trucks. Będzie to najbardziej zaawansowany technologicznie, o największej pojemności oraz wydajności autoryzowany serwis samochodów ciężarowych Mercedes-Benz w Polsce. Jest to już kolejna inwestycja przeprowadzana przez koncern Daimler AG na terenie naszego kraju.

Inauguracja budowy nowego serwisu Mercedes-Benz Trucks w Emilianowie, niedaleko S8. Uczestniczyli w niej m.in. Przemysław Rajewski, dyrektor zarządzający Mercedes-Benz Trucks oraz Wojciech Wilusz kierownik Serwisu Samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz Warszawa
Fot. Mercedes-Benz Polska

Nowy obiekt będzie spełniać wszystkie najnowsze standardy serwisowe,
a ponad to będzie charakteryzował się wysoką wydajnością, zastosowaniem najnowszych rozwiązań technologicznych, a także ma imponować swoją pojemnością. Powstanie on w Emilianowie pod Warszawą. Inwestor – Mercedes-Benz Polska oraz generalny wykonawca – IDS Bud S.A., zakończenie budowy planują na koniec 2017 roku, a przeniesienie działalności z obecnie wynajmowanego terenu przy ul. Inowłodzkiej do własnej siedziby w Emilianowie ma odbyć się na początku 2018 roku.

Jest to kolejna inwestycja koncernu Daimler AG w Polsce. W tym roku został już otwarty nowy obiekt TruckStore w Nadarzynie pod Warszawą, który zajmuje się sprzedażą używanych samochodów ciężarowych.

Źródło: Mercedes-Benz Polska

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Premiery "Na poziome 308"

Dziesiątki maszyn i setki zaproszonych gości – tak wyglądało tegoroczne spotkanie „Na poziomie 308”, które odbyło się 7 września w kopalni Piława Górna. Była to już druga edycja imprezy, pierwsza miała miejsce w 2015 roku. Organizatorami są Volvo Maszyny Budowlane Polska, Powerstone oraz Polskie Górnictwo Skalne. Przy tej okazji zaprezentowano również kilka nowości. Czytaj dalej
POLECAMY