Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Mostostal Warszawa sponsorem siatkarzy

Ocena: 0
6516
Mostostal Warszawa S.A. jest jedną z trzech firm, które zostały sponsorami strategicznymi zespołu siatkarzy AZS Politechniki Warszawskiej występującego w Plus Lidze. Pozostałe to Imtech Polska Sp. z o.o. oraz Neckermann Polska.

Jarosław Popiołek – prezes Mostostal Warszawa prezentuje pamiątkową koszulką z numerem 1
Fot. Mostostal Warszawa


Umowa, podpisana przez Mostostal Warszawa dotyczy wsparcia całego Projektu AZS Politechnika Warszawska. Projekt zakłada grę czterech zespołów akademickich w najwyższych ligach w ciągu trzech sezonów. Zespoły to siatkarze, którzy już grają w ekstraklasie, ale również pierwszoligowi koszykarze i piłkarze ręczni oraz drugoligowe siatkarki.

Po uroczystym podpisaniu umów symbolicznie przyjęto nowych partnerów do drużyny, wręczając im pamiątkowe koszulki z numerem 1. Otrzymali je: prof. dr hab. inż. Włodzimierz Kurnik – rektor Politechniki Warszawskiej, Jarosław Popiołek – prezes Mostostal Warszawa, Krzysztof Piątek – prezes Neckermann Polska, Thorsten Klee i Jacek Andrzejewski – dyrektorzy i członkowie zarządu Imtech Polska oraz Robert Nowak – dyrektor ds. relacji zewnętrznych i PR Imtech Polska.

Źródło: Forum Budowlane, nr 7 (170) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: