Minister Infrastruktury patronem konferencji DNI BETONU 2020

Ocena: 4.5
2073

Minister Infrastruktury Andrzej Adamczyk objął patronatem honorowym XI Konferencję Dni Betonu 2020. W gronie patronów konferencji są także: Tomasz Żuchowski - Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad oraz Sekcja Inżynierii Materiałów Budowalnych i Sekcja Konstrukcji Betonowych Komitetu Inżynierii Lądowej i Wodnej PAN.

Rys. Stowarzyszenie Producentów Cementu

Przygotowania do XI Konferencji Dni Betonu 2020, organizowanej przez Stowarzyszenie Producentów Cementu, przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem. Konferencja odbędzie się w dniach 12-14 października 2020 w Hotelu Gołębiewski w Wiśle.

Podczas konferencji tradycyjnie przewidujemy interesujące sesje i debaty dotyczące wyzwań technicznych i uwarunkowań gospodarczych branży budowlanej. Wśród wydarzeń towarzyszących warto wymienić konkurs Power Concrete, Warsztaty Betonowe i wręczenie Nagród Dni Betonu.

W ostatniej, jubileuszowej, dziesiątej konferencji Dni Betonu wzięła udział rekordowa liczba 1060 uczestników.

Podczas konferencji prezentowane będzie całe spektrum zastosowania cementu i betonu w gospodarce narodowej. Dni Betonu to forum wymiany informacji, poszukiwania nowych rozwiązań i technologii. Ważnym tematem tegorocznej konferencji będzie problematyka zrównoważonego rozwoju i Zielony Ład, który będzie realizowany przez Unię Europejską. Chcemy pokazać wkład przemysłu cementowego w ochronę klimatu i środowiska.

Przypominamy, że ilość miejsc na konferencji Dni Betonu 2020 jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność wpłat. Zachęcamy do zgłaszania uczestnictwa w Dniach Betonu 2020 przez system rejestracyjny na: www.dnibetonu.com

Źródło: Stowarzyszenie Producentów Cementu

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ