Strona główna | AktualnościMaszyny i sprzęt budowlany znów w Poznaniu - targi INTERMASZ

Maszyny i sprzęt budowlany znów w Poznaniu - targi INTERMASZ

Już w maju, w stolicy Wielkopolski, ponownie spotkamy się z producentami i dystrybutorami maszyn, urządzeń, sprzętu budowlanego oraz specjalistycznego. W tym roku, od 23 - 25 maja, targi INTERMASZ odbędą się pod hasłem "Maszyny dla Budownictwa i Energetyki", a towarzyszyć im będą jedne z najważniejszych w Polsce targów branży energetycznej - EXPOPOWER.

Targi INTERMASZ po raz kolejny będą doskonałą okazją dla firm budowlanych, drogowych, wyburzeniowych, żwirowni czy także kopalń odkrywkowych, aby przyjrzeć się najnowszym propozycjom produktowym prezentowanym przez najważniejsze i najbardziej znane marki w jednym miejscu. Dodatkowym atutem będzie możliwość przyjrzenia się światowym trendom, innowacjom i wyzwaniom m.in. z zakresu bezpieczeństwa energetycznego w ramach targów EXPOPOWER. Co najważniejsze, spotkamy tutaj wyłącznie profesjonalistów (targi EXPOPOWER rok rocznie przyciągają uwagę aż 9500 osób!), wśród których przeważać będą osoby decyzyjne z firm wykonawczych oraz specjaliści odpowiedzialni za inwestycje oraz rozwój infrastruktury energetycznej. Będzie to zatem znakomita okazja aby „odmłodzić”, rozszerzyć bądź uzupełnić swój park maszyn i sprzętu pomocniczego, a także nawiązać nowe, perspektywiczne kontakty biznesowe.

Energy Future Week - mocne natężenie wiedzy

Wraz z targami INTERMASZ oraz EXPOPOWER przygotowywany jest cykl wydarzeń dedykowanych branży energetycznej. Celem Energy Future Week jest otwarcie się na problemy nowoczesnej energetyki, gazownictwa, ciepłownictwa, paliw ciekłych i odnawialnych źródeł energii, a także wyznaczanie trendów dla Energetyki Europy Środkowowschodniej. Energy Future Week to przede wszystkim jednak miejsce wymiany międzynarodowych doświadczeń i inspirowanie krajowego sektora do dalszego rozwoju oraz poszukiwania najbardziej efektywnych rozwiązań. 

INTERMASZ, EXPOPOWER - Poznań, 23 - 25 maja 2017. Dołącz do nas!

Źródło i zdjęcie: MTP
DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY