Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Krause kolejny raz zaprezentowało się na targach Budma

Ocena: 0
1470
Zakończyła się jubileuszowa 25. edycja targów BUDMA - największej w tej części Europy imprezy poświęconej branży budowlanej i architektonicznej. Imponująca ilość zarówno wystawców, jak i zwiedzających niezbicie dowiodła, że rynek budowlany w Polsce ma się bardzo dobrze. Wśród wystawców nie zabrakło KRAUSE. Renomowany producent drabin, podestów i rusztowań zaprezentował w Poznaniu innowacyjne rozwiązania dedykowane profesjonalistom i majsterkowiczom.

Stoisko KRAUSE na targach BUDMA, producenta znanego z rozwiązań spełniających najwyższe standardy bezpieczeństwa, podobnie jak w latach ubiegłych cieszyło się dużym zainteresowaniem gości. Uwagę przykuwały drabiny wielofunkcyjne i pomosty jezdne dedykowane profesjonalistom, jak również konstrukcja specjalna, stworzona z myślą o tegorocznej imprezie.

"Zdecydowaliśmy się na przygotowanie konstrukcji, która w najlepszy sposób pokazywałaby nasze wszystkie możliwości techniczne i technologiczne. Chcieliśmy zwrócić uwagę na zastosowane materiały, innowacyjne systemy zabezpieczeń oraz modułowość i uniwersalność, dzięki którym możliwa jest realizacja każdego, nawet najbardziej wymagającego, projektu. Nasi goście doceniali szczególnie bezpieczeństwo, mobilność, wygodę użytkowania, a także elastyczność montażową produktów do użytku profesjonalnego" - tłumaczy Magdalena Moczurad, ekspert firmy KRAUSE.

Wśród prezentowanych produktów nie zabrakło także tych, do zastosowań domowych. Odbiorcy indywidualni chętnie testowali drabiny uniwersalne STABILO oraz przegubową drabinę teleskopową TeleMatic marki MONTO®, którą z łatwością ustawimy na schodach i w bezpieczny sposób umyjemy trudno dostępne okna lub stworzymy galerię zdjęć na ścianie wzdłuż stopni.

"Duże zainteresowanie, jakim cieszyło się nasze stoisko pozwala optymistycznie patrzeć w przyszłość, zarówno jeśli chodzi o rozszerzanie współpracy z dotychczasowymi klientami, jak i nawiązanie kontaktów, które w najbliższej przyszłości zaowocują podpisaniem nowych kontraktów" - podsumowuje Magdalena Moczurad.

Źródło i zdjęcie: Krause
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: