Strona główna | AktualnościKongres ITS za niecałe dwa tygodnie

Kongres ITS za niecałe dwa tygodnie

Już za niecałe 2 tygodnie odbędzie się kongres Inteligentnych Systemów Transportowych ITS Polska, który już od dziesięciu lat, wspólnie z dynamicznie rozwijającą się branżą współtworzy rynek ITS w Polsce. Rok 2017 w sposób szczególny zapisze się w kalendarzu branży z uwagi na dwa jubileusze: dziesięciolecie istnienia ITS Polska oraz 10. edycja Polskiego Kongresu ITS - Inteligentnych Systemów Transportowych, który odbędzie się w terminie 16-17 maja 2017 r. w Hotelu Sofitel Victoria, w Warszawie.

Propozycja programowa jubileuszowego Polskiego Kongresu ITS obejmuje szeroki wachlarz zastosowań ITS. Wśród tematów znajdą się zarówno zagadnienia popularne, wynikające z planów inwestycyjnych w Polsce, takich jak systemy zarządzania ruchem oraz poboru opłat na drogach krajowych, jak i budzące wciąż zainteresowanie zagadnienia takie, jak technologie stosowane w transporcie publicznym.  Rada Programowa ogłosiła program tegorocznej edycji, w ramach którego odbędą się cztery sesje tematyczne oraz 3 debaty. Sesje tematyczne obejmą swoją tematyką zagadnienia związane z rozwiązaniami i systemami pomiarów ruchu oraz badań stanu dróg, zastosowaniem ITS jako narzędzia równoważenia mobilności czy też innowacyjnych rozwiązań w branży ITS lub standaryzacja i architektura ITS.

W ubiegłorocznej IX edycji Polskiego Kongresu ITS wzięło udział ponad 300 osób: reprezentantów  firm związanych z Inteligentnymi Systemami Transportowymi, organów rządowych, samorządowych, uczelni technicznych i prasy branżowej z całej Polski. Wśród uczestników kongresu ponad 40% stanowili reprezentanci sektora samorządowego. 

Polski Kongres ITS na stałe zagościł w kalendarzu wydarzeń w sektorze transportu w Polsce i Europie. Co roku w wydarzeniu bierze udział wielu mówców i ekspertów zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Wierzymy, że najbliższa jubileuszowa edycja zainteresuje i zrzeszy jeszcze większą liczbę reprezentantów świata biznesu, nauki i samorządów i to przyczyni się do ulepszania całego sektora transportu w Polsce.

Szczegółowy program PKITS 2017 wraz z innymi informacjami znajduje się na www.pkits.pl.

Ostatni tydzień na przesłanie zgłoszenia udziału w PKITS 2017. To ostatni moment na dołączenie do tego grona i zgłoszenie swojego udziału. Zachęcamy do przesyłania zgłoszeń. Koszty udziału dla uczestników:

  • osoby niezrzeszone w ITS Polska 1800 zł netto,
  • członkowie ITS Polska 900 zł netto,
  • przedstawicieleuczelni i studenci 400 zł netto.

W cenę wliczone jest: uczestnictwo w dwudniowym kongresie, komplet materiałów kongresowych, lunch i przerwy kawowe oraz wieczorne przyjęcie.

Zgłoszenie udziału: http://pkits.pl/rejestracja

Źródło: PKITS

 

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY