Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

KOMPOZYT-EXPO(R) - nadchodzi nowe!

Ocena: 0
4145
Najważniejsze wydarzenie dla branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej tym razem odbędzie się w październiku [5-6.10.2016 r.]! Po ogromnym sukcesie minionej edycji Organizatorzy nadal rozwijają formułę, inspirując się najnowszymi światowymi trendami. Poszerzony zakres tematyczny, nowa Strefa Start-up - to zapowiedzi nadchodzących zmian.
Miejsce innowacji, inspiracji i odważnych pomysłów

Międzynarodowe Targi KOMPOZYT-EXPO® to nie tylko wydarzenie, podczas którego nawiązuje się relacje biznesowe, poznaje nowości, wymienia wiedzą i doświadczeniami, ale także miejsce innowacji, inspiracji i odważnych pomysłów. Niemal każdej edycji KOMPOZYT-EXPO® towarzyszą specjalne kampanie, podczas których Organizator promuje "młodych i zdolnych". Taką rolę pełniły Wystawa Kompozyt Life Art. Gallery prezentująca najciekawsze przedmioty wykonane z kompozytów, konkurs Wiatr w żaglach OPTIMISTów, który promował aktywny trybu życia wśród najmłodszych czy pierwsze w historii spotkanie najzdolniejszych polskich konstruktorów bolidów. Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków dało się poznać jako miejsce przyjazne talentom inżynierskim. Podobnie będzie również w tym roku.

"Nowością 7. edycji Targów będzie Strefa Start-up, do której zapraszamy młodych, zdolnych specjalistów-przedsiębiorców z branży kompozytów. Nasz kolejny projekt zapewni im szansę na promocję swoich rozwiązań, nawiązanie cennych kontaktów biznesowych. Do dyspozycji firm będzie specjalnie przygotowana przestrzeń, która w pełni pozwoli na zaprezentowanie swoich osiągnięć" - mówi Grażyna Grabowska, prezes Targów w Krakowie Sp. z o.o.

Organizatorzy stale monitorują trendy i potrzeby uczestników, dlatego program Targów zostanie w tym roku wzbogacony o temat biokompozytów oraz badania i rozwój. Postanowiono również zmodyfikować Konkurs Targowy, wyłaniający najlepsze produkty, tak, by do składu jury dołączyli praktycy - przedstawiciele branży. Tegoroczne Targi KOMPOZYT-EXPO® wyjątkowo odbędą się równocześnie z przemysłowymi Targami Symas i Maintenance.

Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.plŹródło i zdjęcia: www.kompozyty.krakow.pl

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: