Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

KOMPOZYT-EXPO 2018: Nowe cele, więcej możliwości!

Ocena: 4.6
2507

Targi KOMPOZYT-EXPO to jedyne takie wydarzenie w naszym kraju. Dla branży materiałów kompozytowych od kilku lat to obowiązkowy punkt w biznesowym kalendarzu. To wiodąca platforma spotkań, wymiany informacji i dyskusji dla przemysłu kompozytowego w Europie Środkowo-Wschodniej; propagują nowoczesne standardy technologiczne, służą promocji produktów i innowacyjnych rozwiązań; to blisko 300 000 zł netto przeznaczonych na kampanię promocyjną wystawców.Tak było na targach Kompozyt-Expo w 2017 roku. Fot. Targi w Krakowie

Widowiskowe wystrzelenie w kosmos jednej z największych w historii rakiet – Falcon Heavy – już za nami! Podobnie jak skok z pogranicza kosmosu śmiałka, którego wyniosła ultralekka kapsuła, opływanie świata dookoła, dzięki ekonomicznym łodziom, pokonywanie niewyobrażalnych odległości samolotami, turystyczne łodzie podwodne, spadochrony, kamizelki kuloodporne, odnawialne źródła energii. Przed nami jeszcze wiele wydarzeń, które znacząco wpłyną na nasze dotychczasowe życie. Komu i czemu zawdzięczamy to wszystko? Odpowiedź jest prosta – innowacyjnym konstruktorom, którzy m.in. dzięki materiałom kompozytowym kreują naszą przyszłość.
O tej przyszłości, kompozytach i najnowszych technologiach będą rozmawiać jesienią w EXPO Kraków, podczas 9. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii Wyrobów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO (16-17 października 2018 r.) inżynierowie, technolodzy oraz konstruktorzy ze wszystkich branż.

Szeroka perspektywa

Czołowe firmy z kraju i zagranicy po raz dziewiąty przyjadą do Krakowa, by podczas KOMPOZYT-EXPO zaprezentować najnowsze osiągnięcia – technologie, produkty, usługi. Kontakty biznesowe, wymiana doświadczeń, wykłady ekspertów, prezentacje oraz niezwykłe wydarzenia towarzyszące – to główne atuty tej imprezy. Dlatego maraton zgłoszeń trwa! Udział w tegorocznej edycji już potwierdzili m.in.: 3M Poland, BERLAC AG, BODO M?LLER CHEMIE, BYK ADDITIVES, CHEM4POL, CUTTING TRADING INTERNATIONAL S.R.L., C-L Sp. z o.o., DIAB Sp. z o.o., Evonik Industries AG, FANUM, GRM SYSTEMS Sp. z o.o., HACOTECH GmbH, KSM, MILAR Sp. z o.o., MAGNUM VENUS POLSKA, KRAHN CHEMIE POLSKA Sp. z o.o., KROSGLASS S.A., LERG S.A., PANINI AUTOCLAVES, POLYPROCESS SAS, TR SOLUTION Sp. z o.o., ZOLTEK i wielu innych. Już dziś zachęcamy do wzięcia udziału, ponieważ do końca kwietnia obowiązują niższe, promocyjne ceny!

Ekspansja na nowy obszar

Nieustanny monitoring światowych trendów i potrzeb uczestników targów, a także współpraca z uznanymi na całym świecie naukowcami z polskich uczelni technicznych, pozwala Organizatorom rozwijać formułę wystawy. W efekcie tych działań w tym roku rozszerzony został profil Wystawców o Strefę LAB-CONTROL, w której zaprezentują się m.in. producenci i dystrybutorzy akcesoriów laboratoryjnych, aparatury do badań własności kompozytów czy sprzętu kontrolno-pomiarowego.
Więcej informacji na stronie www.kompozyty.krakow.pl

Źródło: Tragi w Krakowie

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: