Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Kolejna inwestycja Robyg w Gdańsku

Ocena: 4.7
1705

Nadmotławie Apartments to luksusowa, unikatowa inwestycja zlokalizowana w samym sercu Gdańska, nad brzegiem Motławy. Osiedle będzie charakteryzować się niespotykanymi w Trójmieście tarasami dachowymi,  architekturą nawiązującą do charakteru miejsca oraz innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie technologii.

Wizualizacja kolejnej inwestycyji Robyg w Gdańsku - Nadmotławie Apartments. Rys. Robyg

Nadmotławskie tereny Gdańskiego Śródmieścia w ostatnim czasie cieszą się ogromną popularnością. W efekcie dzielnica przekształca się w niepowtarzalną przestrzeń zagospodarowaną przez unikalną, luksusową architekturę oferującą apartamenty z widokiem na rzekę. Nie bez powodu Nadmotławie cieszy się ogromnym zainteresowaniem – łączy w sobie atrakcyjną lokalizację i zabytkowy charakter okolicy z bezpośrednim dostępem do rozbudowanej infrastruktury, niezbędnej do życia.

Zamieszkaj nad Motławą

Nadmotławie Apartments to najnowsza, prestiżowa inwestycja ROBYG, powstająca w samym sercu Gdańska, na nabrzeżu tzw. Polskiego Haka, tuż przy ujściu Motławy do Wisły. To zupełnie nowa jakość przestrzeni mieszkaniowej w Gdańsku. Wyróżniająca się architekturą nawiązującą do charakteru miejsca, luksusowym designem i bliskością Mariny oferuje unikatowe, eleganckie apartamenty z tarasami dachowymi i dużymi balkonami, z których roztaczać się będzie niepowtarzalny widok na Motławę i zabytkową część Gdańska.

Planowana przez miasto inwestycja w remont nabrzeża i budowa przez Robyg wzdłuż niego drogi na wysokości Nadmotławia, całkowicie zmienią krajobraz okolicy. Trzy trzypiętrowe apartamentowce wykończone szlachetnymi materiałami najwyższej jakości idealnie wkomponują się w śródmiejską zabudowę.  Dzięki bliskości tętniącego życiem Starego Miasta perspektywę zamieszkania w Nadmotławie Apartments z pewnością docenią miłośnicy miejskiej energii, wydarzeń kulturalnych, jak i żeglarze. Zwolennicy odpoczynku w pobliżu natury z pewnością odnajdą tu miejsce na relaks tuż nad brzegiem rzeki.

Nadmotławie Apartments w widoku z góry. Rys. Robyg

Nadmotławie pomimo swojego kameralnego charakteru będzie znakomicie skomunikowane z całym miastem, a w jego najbliższym sąsiedztwie już teraz znajduje się dobrze rozwinięta infrastruktura - szkoły, przedszkola, przychodnie, kino, a także galeria handlowa, restauracje, markety i siłownie. Warte podkreślenie jest, to iż inwestycja posiada bezpośredni dostęp do nabrzeża, a kilkaset metrów od niej znajduje się Marina na Stępce.

Luksus z widokiem na rzekę

Nadmotławie Apartments to oferta skierowana do osób ceniących komfort i luksus, poszukujących prestiżowego miejsca do mieszkania. To elegancki, ponadczasowy projekt przygotowany z myślą o najbardziej wyrafinowanych gustach i wysokich oczekiwaniach. Przestronne, unikalne tarasy dachowe o powierzchni odpowiadającej nawet powierzchni mieszkania, duże przeszklone balkony z widokiem na rzekę i panoramę Starego Miasta oraz bliskość Mariny to niezaprzeczalny wyróżnik inwestycji. W kompleksie powstanie strefa fitness i zewnętrzny plac zabaw ze strefą rekreacyjną przeznaczone tylko do użytku mieszkańców. W budynku będzie też eleganckie foyer z portierem. Ponadto inwestycja zostanie wyposażona w inteligentny system zarządzania i sterowania mieszkaniem w zakresie oświetlenia, ogrzewania multimediów i bezpieczeństwa - System Smart House Platinum o najwyższym dostępnym standardzie.

Oferta sprzedaży pierwszego etapu nadmotławskich apartamentów jest już dostępna. Klienci mogą wybierać spośród 45 apartamentów, od kawalerek o powierzchni 27,5-39,2 mkw. do trzypokojowych apartamentów 55,7-71,1 mkw. Ceny za metr rozpoczynają się już od 8850 zł brutto. W ofercie dostępne są także miejsca parkingowe w hali garażowej oraz pomieszczenia na jednoślady.

„Zainteresowanie inwestycją od samego początku wzbudza duże zainteresowanie. O jej wyjątkowości przesądza przede wszystkim prestiż mieszkania w centrum i na nabrzeżu Motławy. To już jedna z ostatnich szans, by kupić nowy apartament w samym sercu Gdańska i prawdopodobnie jedyna by stać się posiadaczem tak luksusowego lokum wyróżniającego się unikatowymi tarasami dachowymi, z których rozpościerać się będzie widok na Stare Miasto i Motławę” – mówi Anna Wojciechowska, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w gdańskim oddziale ROBYG.

Ekskluzywna inwestycja Nadmotławie podzielona została na dwie części - Nadmotławie Apartments oraz Nadmotławie Estate. Pierwsza z nich dedykowana jest poszukującym prestiżowego miejsca do zamieszkania, natomiast druga – Nadmotławie Estate, wprowadzone do sprzedaży w listopadzie ubiegłego roku, kierowana jest do osób zainteresowanych nabyciem nieruchomości pod wynajem.

Źródło: Robyg

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: