Strona główna | AktualnościKH-kipper z tytułem Gazela Biznesu

KH-kipper z tytułem Gazela Biznesu

Wzorem lat ubiegłych firma KH-kipper znalazła się w 17. już edycji rankingu Gazele Biznesu. Prestiżowy tytuł przedsiębiorstwo zawdzięcza niezwykle dynamicznemu rozwojowi i skutecznemu pozyskiwaniu klientów.

Gala wręczenia nagród. Druga od lewej Anna Biel, zastępca dyrektora finansowego KH-kipper
Fot. KH-kipper

Gazela Biznesu to tytuł przyznawany dla najdynamiczniej rozwijających się firm. Głównym kryterium, jakie należy spełnić, by otrzymać ten tytuł, to osiągnięcie stałego wzrostu obrotów i odnotowywanie zysków na przełomie 3 kolejnych lat. Gazelami zostają firmy, które dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi zapewniają sobie miejsce wśród liderów rynku. Ranking opracowany został przez wywiadownię gospodarczą Coface Poland, która jest odpowiedzialna za weryfikację danych finansowych zgłoszonych przedsiębiorstw.

Źródło: KH-kipper

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY