Strona główna | AktualnościInternetowa platforma Hitachi i Trimble

Internetowa platforma Hitachi i Trimble

Trimble i Hitachi Construction Machinery zawarły porozumienie na rzecz poprawy zgodności technologii i danych w projektach budowlanych. Informację tę ogłoszono na targach ConExpo 2017, jednej z najważniejszych międzynarodowych wystaw poświęconych branży budowlanej. W ramach współpracy Hitachi Construction Machinery oferuje swoim użytkownikom inteligentną platformę wykorzystującą interfejsy z oprogramowania Trimble Connect.

Współpraca wpisuje się w japońską inicjatywę i-Construction, stanowiącą plan rozwoju innowacyjności i zwiększenia produktywności na placu budowy poprzez zastosowanie technologii teleinformatycznych (ICT). Platforma będzie zgodna z rozwiązaniami Trimble Connected Site — oprogramowaniem do planowania, precyzyjnego sterowania maszynami a także z technologiami mobilnymi w czasie rzeczywistym, dzięki czemu jeszcze bardziej poprawi się komunikacja na placu budowy. Trimble w ramach bliskiej współpracy z Hitachi Construction Machinery ,aktualnie dostarcza fabrycznie instalowane systemy kontroli makroniwelacji dla japońskich półautomatycznych koparek Hitachi ZX200X-5B.

Źródło: Trimble

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY