Strona główna | AktualnościIntermasz powraca na Budmę

Intermasz powraca na Budmę

To już oficjalne – kolejna edycja targów Intermasz odbędzie się wraz z targami Budma w przyszłym roku! Konsolidacja obu wydarzeń, ponownie pozwoli na kompleksowe zaprezentowanie tego, co branża budowlana ma najlepszego, włączając w to innowacyjne i zaawansowane technologicznie maszyny budowlane! Zmiana terminu targów Intermasz została podjęta przez zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich w porozumieniu z wystawcami oraz partnerami wydarzenia.

Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich poinformował również o zmianie terminu Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz. Po rozmowach i w porozumieniu z partnerami, termin targów ustalono na 30 stycznia - 2 lutego 2018 roku, co oznacza, że odbędzie się w tym samym terminie, co najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce: Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, Intermasz będzie się odbywał w cyklu 2-letnim.

Źródło: MTP

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Premiery "Na poziome 308"

Dziesiątki maszyn i setki zaproszonych gości – tak wyglądało tegoroczne spotkanie „Na poziomie 308”, które odbyło się 7 września w kopalni Piława Górna. Była to już druga edycja imprezy, pierwsza miała miejsce w 2015 roku. Organizatorami są Volvo Maszyny Budowlane Polska, Powerstone oraz Polskie Górnictwo Skalne. Przy tej okazji zaprezentowano również kilka nowości. Czytaj dalej
POLECAMY