Strona główna | AktualnościIntermasz powraca na Budmę

Intermasz powraca na Budmę

To już oficjalne – kolejna edycja targów Intermasz odbędzie się wraz z targami Budma w przyszłym roku! Konsolidacja obu wydarzeń, ponownie pozwoli na kompleksowe zaprezentowanie tego, co branża budowlana ma najlepszego, włączając w to innowacyjne i zaawansowane technologicznie maszyny budowlane! Zmiana terminu targów Intermasz została podjęta przez zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich w porozumieniu z wystawcami oraz partnerami wydarzenia.

Zarząd Międzynarodowych Targów Poznańskich poinformował również o zmianie terminu Targów Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego Intermasz. Po rozmowach i w porozumieniu z partnerami, termin targów ustalono na 30 stycznia - 2 lutego 2018 roku, co oznacza, że odbędzie się w tym samym terminie, co najważniejsze spotkanie branży budowlanej w Polsce: Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury Budma. Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, Intermasz będzie się odbywał w cyklu 2-letnim.

Źródło: MTP

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY