Indyjskie fabryki BKT już częściowo działają

Ocena: 4.7
1707

Produkcja opon BKT została częściowo wznowiona we wszystkich indyjskich fabrykach, po dialogu i aprobacie władz lokalnych stanów, w których się znajdują. Grupa, która specjalizuje się w oponach terenowych, również wznowiła dostawy OEM i na rynek wtórny.

Fot. BKT

Niemniej jednak absolutnym priorytetem dla BKT jest bezpieczeństwo pracowników poprzez minimalizację ryzyka. Z tego powodu firma wprowadziła w swoich zakładach produkcyjnych w liczne środki, takie jak:

  • dystans między pracownikami, również przy użyciu niektórych urządzeń i struktur do oddzielenia jednostek i przestrzeni roboczych;
  • reorganizację zmian w celu umożliwienia zdystansowania;
  • kwatery dla pracowników, którzy mogą w ten sposób uniknąć korzystania ze środków transportu;
  • czujniki temperatury ciała;
  • kontrole lekarskie dla wszystkich pracowników na początku zmiany z lekarzem zawsze obecnym w każdym zakładzie.

Aby całkowicie chronić zdrowie swoich pracowników, BKT powołała grupę zadaniową, która natychmiast rozpoczęła studia i opracowała plan operacyjny, innymi słowy Standardową Procedurę Operacyjną (SOP), która została wprowadzona i zatwierdzona przez rząd Indii i lokalne rządy.

Siedziba główna w Mumbaju - od czasu przyjęcia blokady przez rząd - została zamknięta, ale obsługa klienta i wsparcie sprzedaży zawsze działały.
Te same metody zostały również przyjęte dla BKT Europe i jej usług obejmujących logistykę, pomoc techniczną, marketing, obsługę klienta i wsparcie sprzedaży. Zakład w Seregno (północne Włochy) nie doznał żadnego spowolnienia i jest w stałym kontakcie z europejskimi klientami OEM.

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ