Strona główna | AktualnościHybrydy coraz popularniejsze

Hybrydy coraz popularniejsze

Liczba hybryd oraz pojazdów zasilanych paliwami alternatywnymi, które dostarczyła Scania w 2016 roku wzrosła o 40 proc. Rośnie też zapotrzebowanie na towarzyszące im produkty i usługi.

Pojazd hybrydowy Scania
Fot. Scania

W 2016 roku sprzedano blisko 5000 pojazdów Scania tego typu. Co więcej, w tym samym okresie prawie 40000 kierowców wzięło udział w szkoleniach z ekonomicznej jazdy, organizowanych przez ekspertów Scania. Oznacza to 30% wzrost mierzony rok do roku.

Program „Ecolution by Scania” to kolejny obszar, w którym zanotowano znaczne zainteresowanie przewoźników. Udział w programie pozwala na obniżenie zużycia paliwa i emisji dwutlenku węgla we flocie przeciętnie o 12%. Liczba kontraktów „Ecolution by Scania” podpisanych w 2016 roku wzrosła o 37% w stosunku do 2015 roku  przekroczyła 2700.

W ciągu minionych 25 lat eksperci Scania zaproponowali wiele praktycznych rozwiązań transportowych opartych o biopaliwa. W ofercie firmy znajduje się największa na rynku gama silników zasilanych paliwami alternatywnymi.

 Źródło Scania Polska

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY