Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Grupa Topex otwiera pierwsze Centrum Narzędziowe

Ocena: 0
2229
Największa polska firma narzędziowa - Grupa Topex, otworzyła w piątek, 8 marca 2013 r., dwa pierwsze nowoczesne Centra Narzędziowe w Nowym Mieście Lubawskim i w Brodnicy. Nowe centra są kolejnym elementem strategii biznesowej firmy i początkiem szeroko zakrojonego projektu wsparcia punktów sprzedaży tradycyjnej.

Pilotażowe Centrum Narzędziowe otwarte przez Grupę Topex powstało w Nowym Mieście Lubawskim przy współpracy z lokalnym partnerem - firmą Szlifmar. Ideą nowego centrum jest kompetentna i kompleksowa obsługa w zakresie wyboru narzędzi. Jedną z najciekawszych innowacji jest udostępnienie klientom specjalnego miejsca dedykowanego testowaniu narzędzi przed ich zakupem. Dodatkowo, w oparciu o rozwiązania IT zapewnione przez Grupę Topex, Centrum Narzędziowe będzie mogło oferować usługi z zakresu wypożyczania narzędzi.

Jednak to nie koniec nowości. Grupa Topex wyposażyła centrum w nowoczesne systemy ekspozycyjne, a przestrzeń sklepowa została zaaranżowana przy współpracy z architektami wnętrz specjalizującymi się w projektowaniu przestrzeni sprzedażowych.  Właściciel centrum Nowe Centrum Narzędziowe pod patronatem Grupy Topex to początek ambitnych planów na wsparcie punktów sprzedaży detalicznej. Podobne punkty już niebawem pojawią się na terenie całego kraju. Według planów do końca 2014 roku ma ich powstać kilkaset.

Nowatorski koncept wsparcia punktów sprzedaży tradycyjnej został opracowany przez dedykowany zespół specjalistów Grupy Topex w oparciu o kompleksowe badania rynku i zachowań konsumenckich. Ten złożony projekt z ramienia Grupy Topex koordynują Paweł Bil i Dominika Bastian. W kolejnych latach Centra Narzędziowe będą uruchamiane również za granicą.

Źródło i zdjęcie: Grupa Topex
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: