Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Grupa ROBYG: rusza nowa warszawska inwestycja Modern City

Ocena: 0
1221

Grupa ROBYG uruchamia na Bemowie kolejny projekt - Modern City. Spółka otrzymała prawomocne pozwolenie na budowę osiedla i 6 listopada nastąpiło uroczyste wmurowanie kamienia węgielnego. Inwestycja zlokalizowana będzie przy ul. Szeligowskiej 53 - w dzielnicy, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem kupujących. Modern City składać się będzie w sumie z ponad 800 mieszkań w ramach 9 etapów. W pierwszym do nabycia jest 132 lokale w metrażach od 32 m2 do 84 m2 oraz lokale usługowe - ceny zaczynają się już od 8100zł za metr. Rozpoczęcie prac budowlanych pierwszego etapu inwestycji zaplanowane jest na Q4 2018, a zakończenie na Q2 2020. Niewątpliwym atutem inwestycji jest zaplanowana w pobliżu budowa stacji II linii metra. Dodatkowo wszystkie mieszkania - co jest znakiem firmowym Grupy ROBYG - będą w cenie wyposażone w nowoczesny system Smart House.

ROBYG prowadzi w Warszawie inwestycje w dzielnicach: Wilanów, Bemowo, Wola, Mokotów, Ursus, bliski Tarchomin, Włochy i Praga, a wkrótce planuje uruchomienie kolejnych projektów.

"Grupa ROBYG charakteryzuje się bardzo dobrym dopasowaniem oferty do potrzeb rynku, co skutkuje dobrą kontraktacją i nabywaniem lokali na wczesnym etapie inwestycji. Narastająco po trzech kwartałach 2018 roku spółka sprzedała 2016 lokali. Grupa - obserwując duże zainteresowanie kupujących dwoma wcześniejszymi projektami w dzielnicy Bemowo - rozpoczyna kolejny projekt w tej lokalizacji - Modern City. Inwestycja została zainaugurowana 6 listopada uroczystym wmurowaniem kamienia węgielnego. Modern City zostało zaplanowane tak, żeby tworzyć samowystarczalną przestrzeń miejską. W inwestycji znajdą się wszystkie potrzebne udogodnienia, m.in. punkty usługowe czy sprzyjająca relaksowi zieleń. Jednocześnie już na etapie lokowania projektu myśleliśmy o tym, żeby znalazło się w bliskości szlaków komunikacyjnych - w tym powstającej linii metra" - mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży ROBYG SA w Warszawie.

Bemowo oferuje wszystko, co jest potrzebne do wygodnego życia w miejskiej przestrzeni. Każdy znajdzie tu coś dla siebie - aktywni mają na wyciągnięcie ręki pełną ofertę rekreacyjną i rozrywkowo-kulturalną stolicy, a rodziny z dziećmi i miłośnicy przyrody zrelaksują się w otoczeniu zieleni i parków. Ogromną zaletą Bemowa jest dobre połączenie z siecią komunikacyjną Warszawy, dzięki czemu można komfortowo i sprawnie dotrzeć do każdej części miasta. Niewątpliwym atutem jest także zaplanowana w pobliżu budowa stacji II linii metra.

"W pierwszym etapie Modern City dostępne są lokale o szerokim zakresie metraży od 33 m2 do 85m2. Rozmiar lokali, ich rozkłady oraz funkcjonalność przestrzeni wspólnych została zaprojektowana w taki sposób, żeby zapewnić komfort zarówno rodzinom z dziećmi, jak i osobom żyjącym w pojedynkę. Modern City zostało zaprojektowane zgodnie z najnowszymi światowymi trendami z uwzględnieniem ekologicznych rozwiązań - m.in. paneli fotowoltaicznych oraz świateł LED, które wpływają na zmniejszenie kosztów eksploatacyjnych. Dodatkowym i cenionym przez kupujących atutem jest system Smart House - w standardzie, bez dodatkowych opłat - pozwalający na sterowanie urządzeniami domowymi przez np. smartfon, dzięki czemu mieszkanie jest jeszcze bardziej funkcjonalne i energooszczędne. Wszystkie te elementy są efektem obserwacji potrzeb klientów i tworzą razem harmonijną przestrzeń do życia" - dodaje Joanna Chojecka.

Wszystkie mieszkania ROBYG w standardzie wyposażone są w nowoczesną technologię Smart House - zaawansowane rozwiązanie technologiczne sprawia, że można sterować oświetleniem, multimediami i ochroną za pomocą urządzeń mobilnych, dzięki czemu można np. wyłączyć w ciągu dnia ogrzewanie i uruchomić je dopiero na godzinę przed powrotem do mieszkania. Pozwala to wygenerować oszczędności sięgające nawet 30% miesięcznych opłat.

Źródło i wizualizacja: Robyg

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -