Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Firma Wiha na targach Energetab 2018

Ocena: 4.8
221

Za nami kolejna, 31 edycja bielskich targów poświęconych urządzeniom, aparaturze i technologiom dla przemysłu energetycznego. I choć emocje po Energetabie powoli opadają, w pamięci uczestników i odwiedzających jeszcze długo pozostaną niezwykłe innowacje zaprezentowane przez znakomitych wystawców. Wśród nich nie mogło zabraknąć firmy Wiha.

Stoisko frmy Wiha na targach Energetab 2018. Fot. Wiha

Energetab to jedno z największych, a zarazem najważniejszych wydarzeń dla branży energetycznej i elektrycznej. Ponad 700 profesjonalnych stoisk, 35 tys. m kw. powierzchni ekspozycyjnej i niezliczona ilość rozwiązań, wprowadzających rynek elektryki i energetyki na zupełnie nowy poziom. „W dobie powszechnej minimalizacji, rosnącej świadomości dotyczącej ergonomii, zdrowia i bezpieczeństwa pracy oraz projektowania rozwiązań wielofunkcyjnych to właśnie inwestycja w najnowsze zdobycze techniki stanowi jeden z najskuteczniejszych bodźców do rozwoju przemysłu” – podkreśla Maja Sikorska z działu marketingu firmy Wiha. „Coroczne targi w Bielsku – Białej są więc doskonałą okazją, aby spotkać się w fachowym gronie i przekonać się, jak nowoczesne technologie pomagają poradzić sobie z wyzwaniami związanymi z przyszłością tej niełatwej i wymagającej gałęzi rynku” – dodaje.

Wrześniowe targi były dla Wiha wyjątkowe. Firma nie tylko zaprezentowała szeroki wachlarz profesjonalnych narzędzi i nowoczesnych rozwiązań dedykowanych profesjonalnym wykonawcom, ale przedstawiła odwiedzającym tegoroczną nowość - speedE - pierwszy na świecie wkrętak od Wiha z napędem elektrycznym. Innowacyjna funkcja „speed” w znacznym stopniu skraca czas wkręcania śrub oraz zmniejsza siłę, jakiej należy użyć podczas wykonywania wymagających połączeń śrubowych. Dzięki temu, użytkownicy korzystający ze speedE osiągają cel przynajmniej dwa razy szybciej w porównaniu z ręczną metodą wkręcania oraz zauważalnie poprawiają efektywność i komfort codziennej pracy. Co więcej, oszczędzają swoje siły i w jeszcze większym stopniu chronią najważniejszy kapitał – swoje zdrowie. „Specjalnie zaprojektowane stoisko pozwoliło wykonawcom na dokładne przetestowanie naszej flagowej nowości, a niezwykle pozytywne opinie utwierdziły nas w przekonaniu, że obrana przez nas strategia to prawdziwy strzał w dziesiątkę” – podkreśla Maja Sikorska z działu marketingu firmy Wiha.

W tym roku, obecność Wiha na targach Energetab została podkreślona podwójnie – premierę produktową wzmocniła współpraca z firmą Kanlux oraz współorganizacja konkursu dla elektroinstalatorów. Dla najlepszych monterów instalacji elektrycznej, marka przygotowała wartościowe nagrody –  narzędzia z bogatego portfolio Wiha.

Źródło: Wiha

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: