Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Finał Top Team 2017/2018

Ocena: 4.5
1648

Pierwsze miejsce w światowym konkursie Top Team 2017/2018 dla mechaników i doradców serwisowych Scania zajął zespół z Nowej Zelandii, otrzymując nagrodę w wysokości 50 tys. euro. Drużyna z Polski znalazła się na wysokim, 4. miejscu.

Drużyna Scania z Nowej Zelandii zwyciężyła w finale Top Team 2017/2018. Fot. Scania

Tytuł najlepszego zespołu serwisowego Scania na świecie trafił do Nowej Zelandii już po raz kolejny. Poprzednio drużyna zwyciężyła w światowym finale Top Team w 2016 r. W tym roku w konkursie wzięło udział w sumie 8 tys. uczestników z 70 krajów. W finale zmierzyło się 12 drużyn wyłonionych w ramach eliminacji regionalnych i krajowych. Światowy finał Top Team 2017/2018 odbył się w siedzibie Scania w Södertälje (Szwecja) w dniach 6-8 grudnia br.


Top Team 2017/2018. Zespół „Old Boye Top Timu” z oddziału Scania w Krakowie znalazł się na wysokim, 4. miejscu. Fot. Scania

Tegoroczne wydarzenie to już 10. edycja konkursu Scania Top Team. Pierwszy konkurs odbył się w 1989 r. W tym czasie krajowa impreza szkoleniowa rozrosła się w światowy program szkoleń ukierunkowany na rozwój umiejętności praktycznych i teoretycznych pracowników serwisu. Finaliści tegorocznej edycji konkursu pochodzili: z Argentyny, Austrii, Brazylii, Chin, Finlandii, Holandii, Nowej Zelandii, Polski, Szwajcarii, Tajwanu, Włoch i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Zwyciężył zespół z Nowej Zelandii. Miejsca drugie i trzecie zajęli kolejno Szwajcarzy i Austriacy. Polskę reprezentował zespół „Old Boye Top Timu” z oddziału Scania w Krakowie.

"Nasze zespoły serwisowe odgrywają istotną rolę w sukcesie Scania. Ich zaangażowanie, wiedza i skuteczność przyczyniają się do tworzenia wartości dodanej dla naszych klientów, gwarantując, że ich pojazdy powrócą na drogi – sprawnie, bezpiecznie i efektywnie" – podkreślił  Mathias Carlbaum, wiceprezes Scania CV AB.

Źródło: Scania Polska

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: