FB Antczak z kontraktem na budowę Panattoni Park Wrocław West Gate

Ocena: 5
4826

Około 47 tys. m kw. powierzchni magazynowych wybuduje docelowo FB Antczak w ramach Panattoni Park Wrocław West Gate. Spółka podpisała z Panattoni umowę o generalne wykonawstwo inwestycji.

 

 

Panattoni Park Wrocław West Gate to kompleks dwóch budynków realizowanych zgodnie z certyfikacją BREEAM na poziomie Very Good. Park powstaje w gminie Miękinia w powiecie średzkim – około 20 km od centrum stolicy Dolnego Śląska. Pierwszy etap, którego finalizacja przewidziana jest we wrześniu 2021 roku, zakłada budowę obiektu o powierzchni 17,6 tys. m kw. W drugim etapie powstanie budynek o powierzchni 29,3 tys. m kw. Pierwszym najemcą parku jest Schumacher Packaging – producent opakowań z tektury falistej i litej, który zajmie 5 670 m kw. powierzchni.

 

– Panattoni Park Wrocław West Gate to kolejny projekt realizowany przez FB Antczak we współpracy z Panattoni. Jako generalny wykonawca konsekwentnie wzmacniamy nasz potencjał w kluczowych dla segmentu magazynowo-logistycznego regionach Polski. To odpowiedź na rosnące wymagania inwestorów i najemców, nie tylko w jeśli chodzi o lokalizację obiektów, ale też jakość ich wykonania i standardy środowiskowe. Cieszymy się, że dla krajowych i międzynarodowych partnerów FB Antczak jest dziś gwarantem sprawnej realizacji złożonych inwestycji deweloperskich, zarówno na rynku nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych – przekonuje Marcin Antczak, wiceprezes FB Antczak.

 

Panattoni Park Wrocław West zapewni najemcom doskonały dostęp do krajowych i międzynarodowych węzłów drogowych i lotniczych. Park znajduje się około 10 km od Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, która przechodząc w trasę S8 zapewnia dogodne połączenie m.in. z Łodzią i Warszawą. W pobliżu parku przebiega także autostrada A4 w kierunku granicy polsko-niemieckiej na zachodzie oraz Katowic, Krakowa i Rzeszowa na wschodzie. Zaledwie 1,5 godz. drogi dzieli też kompleks od granicy czeskiej. Park leży również niecałe 10 km od międzynarodowego Portu Lotniczego Wrocław.

 

Źródło: FB Antczak

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ