Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

DAF Trucks otwiera nową, własną placówkę dealerską w Paryżu

Ocena: 0
1808

DAF Trucks otwiera nowoczesny punkt dealerski na południowych obrzeżach Paryża. Po otwarciu paryskiego dealerstwa DAF Trucks w Massy kolejnym krokiem będzie oddanie do użytku drugiego nowego salonu w północnej części Paryża w 2019 r.

Nowe dealerstwo DAF, którego w odróżnieniu do reguły właścicielem jest sama firma DAF Trucks, w podparyskim Massy jest strategicznie położone w pobliżu głównych węzłów logistycznych Orly i Rungis i niemal bezpośrednio na trasie najważniejszych krajowych i międzynarodowych korytarzy transportowych.

Zajmuje powierzchnię 3 300 m2, na której znajdują się działy sprzedaży pojazdów nowych i używanych, 11 stanowisk serwisowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt oraz doskonale zaopatrzony dział części zamiennych i pełnozakresowa placówka usług finansowych PACCAR.  Szefem salonu w Massy został Lionel Bozian, który wcześniej pełnił rolę dyrektora ds. sprzedaży DAF Trucks Francja, a zespoły serwisu i wsparcia będą z zaangażowaniem świadczyć klientom usługi o najwyższym poziomie jakości i obsługi klienta.

"Nowy punkt dealerski DAF Trucks w Paryżu jest ważnym elementem ekspansji naszej profesjonalnej i zaangażowanej sieci dealerskiej we Francji" - powiedział Richard Zink, członek Zarządu DAF Trucks, odpowiedzialny za marketing i sprzedaż. "Nowy punkt dealerski, strategicznie położony w południowej części miasta, oferuje wspaniałą obsługę klientom DAF w regionie paryskim oraz wielu firmom transportowym, których międzynarodowe trasy transportowe biegną przez Paryż. Otwarcie placówki DAF Trucks w Paryżu jest niezbędne dla dalszych sukcesów firmy DAF we Francji".

Źródło i zdjęcie: DAF Trucks

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: