Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Czas na "Starcie Szlifierzy" w Sosnowcu

Ocena: 0
9944

Już 4 października ramię w ramię, szlifierka w szlifierkę profesjonaliści z branży obróbki metalu wezmą udział w zawodach „Starcie Szlifierzy”. Ostatnie, regionalne eliminacje odbędą się w Sosnowcu – mieście, w którym prężenie działa sektor przemysłowy.

Ostatnie, regionalne eliminacje „Starcie Szlifierzy” odbędą się 4 października w Sosnowcu. Na pasjonatów szlifowania czeka pięć wymagających konkurencji
Fot. 3M

Trzecie regionalne zawody „Starcie Szlifierzy” odbędą się 4 października podczas jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Obrabiarek, Narzędzi i Technologii Obróbki Toolex w Sosnowcu – mieście Górnośląskiego i Zagłębiowskiego Okręgu Przemysłowego, w którym znajdują się liczne zakłady przemysłowe. W tym szczególnym miejscu – kolebce przemysłu – na 10. jubileuszowej edycji targów szlifierze będą mieli już ostatnią szansę w tym roku, by powalczyć o cenne nagrody, spróbować pracy na produktach najwyższej jakości oraz odkryć w sobie Szlif Mistrza.

Na pasjonatów szlifowania czeka pięć wymagających konkurencji, które sprawdzą ich przygotowanie zarówno praktyczne, jak i teoretyczne – Wiedza Mistrza, Zręczność, Refleks, Zaradność oraz Instynkt Szlifierza. Na pewno nie zabraknie deszczu iskier, emocji i potężnej dawki adrenaliny! Dla najlepszych zawodników przygotowano cenne nagrody oraz miejsce w wielkim finale.

Nagroda za I miejsce: nagłowie Versaflo z systemem filtrowania powietrza Adflo, produkty Cubitron II Scotch-Brite, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy o wartości 800 zł.
Nagroda za II miejsce: przyłbica Speedglas XXi, produkty Cubitron II i Scotch-Brite, szlifierka firmy FLEX oraz bon dla firmy o wartości 500 zł.
Nagroda za III miejsce: nagłowie G500, produkty Cubitron i Scotch-Brite, szlifierka Flex oraz bon dla firmy o wartości 300 zł.
Wyróżnienie: nagrody w postaci ochronników słuchu Peltor Optime, produktów Cubitron i Scotch-Brite oraz szlifierki Flex.

Na zawodach w Sosnowcu będzie można także spotkać zwycięzcę I edycji zawodów „Starcie Szlifierzy” – Adama Machulika z firmy Tenneco, która ma swoją siedzibę w Rybniku. Pierwszy w historii „Szlif Mistrz” będzie wspierał swoich kolegów po fachu w walce o wielki finał.

Zawodnicy biorący udział w zawodach „Starcie Szlifierzy” pracują na wysokiej jakości produktach dostarczanych przez firmę 3M, organizatora wydarzenia. Innowacyjna formuła produktów takich jak CubitronII oraz Speedglas oraz ich wpływ na poprawianie jakości codziennej pracy szlifierzy są podkreślane w tegorocznej odsłonie kampanii 3M Science. Applied to Life. Jej celem jest pokazanie ludziom na całym świecie roli, jaką w kształtowaniu naszego codziennego życia odgrywają osiągnięcia naukowców 3M. Te dwa produkty nie tylko usprawniają pracę profesjonalistów z branży szlifierskiej, ale dzięki zaawansowanym technologiom, czynią ją bezpieczniejszą i bardziej efektywną, pozwalając klientom na osiągnięcie wyznaczonych celów, również finansowych.

Dodatkowo firma 3M wspiera rozwój osobisty i bezpieczeństwo w pracy, dlatego te same wartości promuje podczas zawodów „Starcie Szlifierzy”. Te mistrzostwa są jedyną w swoim rodzaju okazją, aby nagrodzić tych, dla których szlifowanie jest nie tylko pracą, lecz także wielką pasją.

Źródło: 3M

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: