Case CX145DSR na budowie w Lublinie

Ocena: 5
1733

Koparka gąsienicowa Case CX145DSR niedawno rozpoczęła pracę na budowie nowego projektu mieszkaniowego w Lublinie. Zakupiona od Tech-Ekspert Południe i obsługiwana przez Usługi Remontowo - Budowlane Grażyna Danielak, CX145DSR wspomaga budownictwo mieszkaniowe w jednym z najstarszych miast w kraju.  

 

 

CASE CX145DSR

– CX145DSR był dla nas idealnym wyborem – twierdzi Robert Danielak, Współwłaściciel, Usługi Remontowo - Budowlana Grażyna Danielak. Kontynuuje: "Wykonuje ważne zadania, takie jak kopanie niezwykle szybko i sprawnie rowów. Jest to dla nas duża korzyść, zwłaszcza, że dopiero zaczynamy ten projekt. Na tym wczesnym etapie chcemy osiągnąć jak największe zaawansowanie bez żadnych opóźnień.

"Następnie, gdy plac budowy będzie bardziej rozwinięty, zwrotność koparki o krótkim promieniu stanie się bardziej ważna. W miarę jak miejsce staje się coraz bardziej ciasne, ważne jest, że mamy wysoce zwrotną maszynę, która pozwala nam bezpiecznie pracować w granicach ograniczonych parametrów. Potrzebowaliśmy maszyny, która jest skuteczna i łatwa w obsłudze – taka jest CX145DSR jednocześnie."

Dominik Ziemczonek, Marketing Manager Europy Środkowo-Wschodniej, CASE Construction Equipment Europe, komentuje przydatność CX145DSR w sektorze infrastruktury mieszkaniowej: "Jak podkreślił Robert, funkcjonalność i wydajność są wszystkim na tym rynku. Pracując w takich ograniczonych warunkach, operatorzy wymagają krótkiego promienia koparki, która spełnia wszystkie zadania bez żadnych kompromisów w zakresie wydajności." Podsumowuje: "Cieszymy się, że ten projekt rozwija się wraz z innymi projektami infrastruktury mieszkaniowej w Lublinie".

 

Źródło: Informacja prasowa Case,  CNH Industrial N.V

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ