Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

Buduje się 39. serwis Scania w Polsce

Ocena: 0
2125

W Świeciu n/Wisłą ruszyła budowa 39. serwisu Scania w Polsce. Właścicielem obiektu jest firma Hołowińscy-Scanserwis, autoryzowany dealer Scania. Budowa zakończy się jesienią 2017 roku. To już piąty serwis Scania należący do firmy Hołowińscy-Scanserwis.

Tak będzie wyglądał obiekt serwisu Scania w Świeciu n/Wisłą
Fot. Scania Polska

Nowa inwestycja na mapie sieci serwisowej Scania w Polsce będzie zlokalizowana w Świeciu n/Wisłą bezpośrednio przy trasie S-5. Dojazd do serwisu będzie możliwy poprzez dwa węzły komunikacyjne „Świecie". Nowo wybudowana trasa S5 już w 2019 roku połączy Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Trójmiasto.

W trakcie plac budowlanych zostaną zastosowane sprawdzone technologie, zgodne ze standardami Scania. Należą do nich m.in.: hala systemowa Astron, system grzewczy zasilany pompami ciepła z pionowymi, gruntowymi wymiennikami ciepła oraz bramy warsztatowe Hormann.

Generalnym wykonawcą obiektu jest firma SEZUP Clima Sp. z o.o. z Piły. Przedsiębiorstwo w przeszłości zrealizowało już kilka podobnych inwestycji dla Scania w Polsce.

Nowa lokalizacja będzie prawdopodobnie najwęższym serwisem Scania na świecie. Szerokość działki w najwęższym miejscu wynosi zaledwie 41 m
Fot. Scania Polska

Serwis będzie świadczył usługi z zakresu: przeglądów, napraw pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów, silników przemysłowych, napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności, montażu urządzeń Toll Collect, całodobowej pomocy Scania Assistance. Na klientów będzie czekać atrakcyjna oferta pojazdów nowych i używanych.

Źródło: Scania Polska

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: