Strona główna | AktualnościBuduje się 39. serwis Scania w Polsce

Buduje się 39. serwis Scania w Polsce

W Świeciu n/Wisłą ruszyła budowa 39. serwisu Scania w Polsce. Właścicielem obiektu jest firma Hołowińscy-Scanserwis, autoryzowany dealer Scania. Budowa zakończy się jesienią 2017 roku. To już piąty serwis Scania należący do firmy Hołowińscy-Scanserwis.

Tak będzie wyglądał obiekt serwisu Scania w Świeciu n/Wisłą
Fot. Scania Polska

Nowa inwestycja na mapie sieci serwisowej Scania w Polsce będzie zlokalizowana w Świeciu n/Wisłą bezpośrednio przy trasie S-5. Dojazd do serwisu będzie możliwy poprzez dwa węzły komunikacyjne „Świecie". Nowo wybudowana trasa S5 już w 2019 roku połączy Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Trójmiasto.

W trakcie plac budowlanych zostaną zastosowane sprawdzone technologie, zgodne ze standardami Scania. Należą do nich m.in.: hala systemowa Astron, system grzewczy zasilany pompami ciepła z pionowymi, gruntowymi wymiennikami ciepła oraz bramy warsztatowe Hormann.

Generalnym wykonawcą obiektu jest firma SEZUP Clima Sp. z o.o. z Piły. Przedsiębiorstwo w przeszłości zrealizowało już kilka podobnych inwestycji dla Scania w Polsce.

Nowa lokalizacja będzie prawdopodobnie najwęższym serwisem Scania na świecie. Szerokość działki w najwęższym miejscu wynosi zaledwie 41 m
Fot. Scania Polska

Serwis będzie świadczył usługi z zakresu: przeglądów, napraw pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów, silników przemysłowych, napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności, montażu urządzeń Toll Collect, całodobowej pomocy Scania Assistance. Na klientów będzie czekać atrakcyjna oferta pojazdów nowych i używanych.

Źródło: Scania Polska

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Narzędzia diamentowe do przecinarek ręcznych

Husqvarna oferuje narzędzia diamentowe do cięcia wszystkich materiałów budowlanych. Znajdują one zastosowanie we wszelkiego typu przecinarkach ręcznych i nie tylko. Szwedzki producent wytwarza elementy wyłącznie we własnych fabrykach. Dostępne są tarcze, pierścienie do przecinarek pierścieniowych, łańcuchowych, po standardowe tarcze diamentowe od mniej intensywnej pracy po najcięższe zastosowania. Czytaj dalej
POLECAMY