Strona główna | AktualnościBuduje się 39. serwis Scania w Polsce

Buduje się 39. serwis Scania w Polsce

W Świeciu n/Wisłą ruszyła budowa 39. serwisu Scania w Polsce. Właścicielem obiektu jest firma Hołowińscy-Scanserwis, autoryzowany dealer Scania. Budowa zakończy się jesienią 2017 roku. To już piąty serwis Scania należący do firmy Hołowińscy-Scanserwis.

Tak będzie wyglądał obiekt serwisu Scania w Świeciu n/Wisłą
Fot. Scania Polska

Nowa inwestycja na mapie sieci serwisowej Scania w Polsce będzie zlokalizowana w Świeciu n/Wisłą bezpośrednio przy trasie S-5. Dojazd do serwisu będzie możliwy poprzez dwa węzły komunikacyjne „Świecie". Nowo wybudowana trasa S5 już w 2019 roku połączy Wrocław, Poznań, Bydgoszcz i Trójmiasto.

W trakcie plac budowlanych zostaną zastosowane sprawdzone technologie, zgodne ze standardami Scania. Należą do nich m.in.: hala systemowa Astron, system grzewczy zasilany pompami ciepła z pionowymi, gruntowymi wymiennikami ciepła oraz bramy warsztatowe Hormann.

Generalnym wykonawcą obiektu jest firma SEZUP Clima Sp. z o.o. z Piły. Przedsiębiorstwo w przeszłości zrealizowało już kilka podobnych inwestycji dla Scania w Polsce.

Nowa lokalizacja będzie prawdopodobnie najwęższym serwisem Scania na świecie. Szerokość działki w najwęższym miejscu wynosi zaledwie 41 m
Fot. Scania Polska

Serwis będzie świadczył usługi z zakresu: przeglądów, napraw pojazdów ciężarowych, naczep, autobusów, silników przemysłowych, napraw powypadkowych, laserowej regulacji zbieżności, montażu urządzeń Toll Collect, całodobowej pomocy Scania Assistance. Na klientów będzie czekać atrakcyjna oferta pojazdów nowych i używanych.

Źródło: Scania Polska

DODAJ KOMENTARZ
Wymagane: Zaloguj się aby dodać komentarz > Zaloguj się
TEMAT MIESIĄCA
Premiery "Na poziome 308"

Dziesiątki maszyn i setki zaproszonych gości – tak wyglądało tegoroczne spotkanie „Na poziomie 308”, które odbyło się 7 września w kopalni Piława Górna. Była to już druga edycja imprezy, pierwsza miała miejsce w 2015 roku. Organizatorami są Volvo Maszyny Budowlane Polska, Powerstone oraz Polskie Górnictwo Skalne. Przy tej okazji zaprezentowano również kilka nowości. Czytaj dalej
POLECAMY