Bobcat Demo Days - prezentacje innowacyjnych rozwiązań

Ocena: 5
2531

Kampus Doosan Bobcat w Dobris w Republice Czeskiej organizuje pierwsze od niemal trzech lat wydarzenie z udziałem publiczności – Bobcat Demo Days. Klienci i dealerzy z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) odwiedzają tę imprezę, aby zobaczyć i wypróbować najnowsze produkty Bobcat, jak również całą gamę rozwiązań koncepcyjnych, zanim trafią one na rynek.

 

 

Najważniejsze pokazy Bobcat Demo Days 2022

 

Wydarzenie Demo Days 2022, łączące prezentację uznanych produktów z nowymi rozwiązaniami, jest odwiedzane przez setki klientów i dealerów z całego regionu EMEA, korzystających z okazji do wypróbowania pełnej oferty ładowarek kołowych i gąsienicowych, minikoparek, podnośników teleskopowych, lekkich ubijarek i osprzętu w warunkach roboczych. Uzupełnieniem ekspozycji są prezentacje nowych produktów i najnowszych rozwiązań, np:   

 

Prezentacje przedpremierowe: 

  • Ładowarki S86 oraz T86 z serii R
  • Miniładowarka gąsienicowa MT100
  • Linia sprzętu do zagospodarowania terenu
  • Zdalne sterowanie Bobcat MaxControl przy użyciu joysticków

 

Prezentacja koncepcyjna: 

  • T7X – pierwsza całkowicie elektryczna kompaktowa ładowarka gąsienicowa
  • Minikoparka E35 ze sterowaniem elektrycznym 
  • Unikanie przeszkód dzięki czujnikom radarowym

 

Komentując tegoroczne wydarzenia, Gustavo Otero, prezes Doosan Bobcat EMEA, powiedział: „Jesteśmy zachwyceni, że po niemal trzech latach ponownie możemy zorganizować wydarzenie z udziałem publiczności. Udział w Demo Days to dla naszych klientów i dealerów wyjątkowa okazja, dzięki koncepcji, zgodnie z którą mogą oni nie tylko zobaczyć, ale również wypróbować całą gamę naszych produktów. Mają oni również doskonałą okazję, aby osobiście spotkać się z członkami zespołu Bobcat, którzy opracowują nasze nowe produkty i rozwiązania – projektantami, konstruktorami i szefami ds. produktów. Dzięki tym dyskusjom zyskujemy cenne opinie dotyczące innowacji prezentowanych na wystawie, zarówno odnośnie produktów jak i usług, co pozwala nam cały czas je udoskonalać”.

 

Kampus w Dobris to unikalne miejsce wśród wielu oddziałów Doosan Bobcat na całym świecie. Mieści się tam siedziba firmy na region EMEA, Centrum Innowacji oraz Ośrodek Szkoleniowy dla EMEA. Na terenie znajduje się również jeden z zakładów produkcyjnych Bobcat, który wytwarza kompaktowe maszyny sprzedawane nie tylko na rynku EMEA, ale również eksportowane na cały świat.

 

Źródło: Bobcat

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ