bauma 24-30.10.2022 Monachium

Ocena: 5
3513

Już za kilka miesięcy w Monachium odbędzie się największa na świecie impreza branży budowlanej. Zapraszamy w październiku do wizyty na Światowych Wiodących Targach Maszyn Budowlanych, Maszyn do Produkcji Surowców Budowlanych, Maszyn Górniczych, Pojazdów Specjalnych oraz Sprzętu Stosowanego w Budownictwie – bauma.

 

foto: Messe Muenchen

W poprzedniej edycji ekspozycja ściągnęła ponad 600 tysięcy gości z całego świata. Warto zaplanować kilka dni, aby obejrzeć wszystkie hale i rozległe tereny zewnętrzne z rozlokowanym sprzętem ciężkim.  Odwiedzający mogą mieć pewność, że spotkają najbardziej obiecujące produkty i rozwiązania, jakie przemysł budowlany może zaoferować. 

 

Strefy tematyczne targów dotyczą wszystkich zagadnień związanych z produkcją i sprzętem budowlanym i górniczym i można je podzielić na 4 zasadnicze grupy :

 

  1. Wszystko na terenie budowy,
  2. Górnictwo i obróbka surowców,
  3. Produkcja materiałów budowlanych,
  4. Komponenty i usługi.

 

 

Oprócz ogromnej ilości tradycyjnych maszyn targi kładą nacisk na prezentację najnowszych rozwiązań. Przykłady takich rozwiązań zobaczymy min. w:

 

1/ Druku 3D, który ma ogromny potencjał dla przyszłych technologii w budownictwie. Cyfrowe aplikowanie warstw materiału w drukarkach 3D zapewni większą wydajność, niższe zużycie materiału, znaczne ograniczenie nakładu pracy i szereg dodatkowych korzyści.

 

2/ Zastosowaniu nowych materiałów budowlanych, które będą trwałe, wydajne i bez ryzyka. Przykładem może być beton węglowy, który jest mocniejszy, lżejszy i trwalszy niż tradycyjny beton, albo beton polimerowy, super odporny na wstrząsy i wybuchy. Całą gamę innowacyjnych materiałów z zastosowaniem min. drewna z betonem, krzyżowo laminowanego drewna, membran itp. będzie można poznać na targach.

 

3/ Nowej wydajności maszyn budowlanych, a więc przede wszystkim redukcji zużytej energii i paliwa. Będą więc maszyny zasilane energią elektryczną, prototypy maszyn zasilanych energią fotowoltaiczną, a także rozwiązania mające na celu odzyskiwanie energii.

 

 

Bilety wstępu można nabyć TU:  https://bauma.de/en/visitors/tickets-vouchers/

 

Targi bauma to ekscytująca, ogromna i bogata w wydarzenie impreza, której nie sposób przeoczyć.

Warto już zaplanować kilkudniowy pobyt w Monachium.

Więcej informacji o targach, biletach i warunkach wstępu dostępne jest w:

Biurze Targów Monachijskich, info@targiwmonachium.pl, tel: 22 620 44 15

www.bauma.de

 

Źródło: Biuro Targów Monachijskich

 

 

PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

PolecamyKtóre z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ