Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

20-lecie firmy Torus

Ocena: 0
2256
W życiu organizacji biznesowych rzadko zdarzają się okazje, które pozwalają na chwilowe zatrzymanie się w biegu i cieszenie się osiągnięciami. Może dlatego dobrze jest je nie tylko dostrzec, ale także nadać im odpowiednią rangę i oprawę.

Jubileusz 20-lecia firmy Torus.
Tort dzielą jej właściciele (od lewej): Wojciech Nowakowski i Marian Jeleń

Fot. Torus


Takim momentem dla firmy Torus był niewątpliwie jubileusz 20-lecia działalności. W dniach 20–21 czerwca br. gościła w Krakowie ponad 100 osób z całej Polski. W ramach pierwszej części uroczystości goście podziwiali Kraków z konnych dorożek, spoglądając przez okna zabytkowego tramwaju, spacerując po podziemnym muzeum rynku, wczuwając się w atmosferę średniowiecznego miasta oraz kołysząc się na falach Wisły i wsłuchując się w krakowskie opowieści i anegdotki Leszka Mazana.

Wieczorna gala przebiegała w niezwykle przyjacielskiej atmosferze. Był czas na oficjalne wystąpienie właścicieli Torusa, sentymentalną podróż w historię firmy dzięki prezentacji przedstawionej przez dyrektora handlowego, jak i na zabawę przy dobrej muzyce przeplatanej występami gwiazdy wieczoru.

Źródło: Forum Budowlane, nr 7 (206) 2013
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ: