Forum Budowlane - budownictwo, maszyny i urządzenia budowlane, opinie i porady ekspertów

10 urodziny VB Leasing

Ocena: 0
2346
W tym roku mija 10 lat od powstania VB Leasing Polska S.A. Owocem tej kilkuletniej działalności jest mocna pozycja spółki na polskim rynku i w koncernie VB-Leasing International Holding GmbH.

Od 2000 roku VB Leasing Polska umożliwia firmom pozyskanie korzystnego finansowania oraz zapewnia klientom nowoczesność i bezpieczeństwo transakcji, oferując leasing finansowy i operacyjny ruchomości. Przedmioty, które dziś można pozyskać do prowadzenia działalności dzięki VB Leasing to m.in.: samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, floty pojazdów, maszyny i urządzenia budowlane, przemysłowe, sprzęt biurowy, IT, oraz inne przedmioty, które mogą wejść w skład środków trwałych firmy. Ponadto spółka oferuje od wielu lat leasing konsumencki.

W roku 2010 i następnych latach spółka planuje dalsze zwiększanie dostępności oferty także przez usprawnianie procesów organizacyjnych i podnoszenie jakości obsługi posprzedażowej.

VB Leasing z okazji obchodzonego jubileuszu dziękuje klientom za okazane zaufanie i wybór marki na finansowego partnera oraz proponuje zabawę w postaci konkursu z nagrodami. Konkurs jest jednym z elementów kampanii informującej o 10-letniej działalności spółki. Uczestnicy zabawy mogą wygrać m.in. pobyt dla 2 osób w Paryżu oraz weekend w ośrodku „Przystań Kusznierewicza” na Kaszubach z nauką żeglowania pod okiem samego mistrza. Konkurs trwa do 15 lipca tego roku. Warunkiem uczestnictwa w zabawie jest podpisanie w tym terminie umowy leasingowej oraz przesłanie VB Leasing życzeń z okazji 10. urodzin.

Źródło: Forum Budowlane, nr 5 (168) 2010
PODZIEL SIĘ:
OCEŃ:
- Reklama -

Polecane firmy

Polecamy

Polecamy

Które z niżej wymienionych minikoparek są Ci najlepiej znane?GŁOSUJ

Jakie znasz koparki kołowe z napędem elektrycznym?

GŁOSUJ